Już 4 czerwca będziemy świadkami rywalizacji oraz zabawy na najwyższym poziomie, bowiem to właśnie wtedy odbędzie się pierwszy w historii pojedynek w Mistrzostwach BROOKVENT CUP. Do rywalizacji staną BROOKVENT PL oraz BROOKVENT NI.

Mistrzostwa w piłce nożnej w branży wentylacyjnej? BROOKVENT CUP już 4 czerwca!

Rok 2016 jest wyjątkowy dla fanów piłki nożnej. Już 12 czerwca na nicejskiej murawie spotka się Polska i Irlandia w rozgrywce o puchar UEFA podczas 15. edycji Europejskich Mistrzostw w Piłce Nożnej. Aby uczcić tę datę, BROOKVENT, firma z irlandzkimi korzeniami i polskim przedstawicielstwem, z sympatii do piłki nożnej i przywiązania do pochodzenia, zainicjowała projekt wspierający ideę tego sportu – BROOKVENT CUP.

Podczas spotkania zostaną rozegrane dwa mecze przez drużyny złożone z 7 graczy. Pierwszy z nich odbędzie się na normalnych zasadach, drugi zaś będzie niespodzianką – na niecodziennych zasadach, w strojach Superbohaterów, co ma zagwarantować masę wrażeń i sporą dawkę dobrego humoru, mówi Tomasz Kowalski, kierujący polskim oddziałem BROOKVENT. Ponadto, w programie przewidziano ciekawe konkurencje sportowe.

Pomimo tego, że drużyny na co dzień reprezentują jedną markę, rywalizacja jest ogromna. Zawodnicy deklarują 100% wydajności na boisku. –Zamierzamy wygrać ten mecz i wierzymy, ze polska reprezentacja również zwycięży w pojedynku w Nicei, mówi Szef Brookvent Polska. Mamy nadzieję, że ta polsko - irlandzka inicjatywa sportowa przełoży się na popularyzację współzawodnictwa oraz jeszcze bardziej zacieśni więzy pomiędzy naszymi krajami, dodaje.


Ideę BROOKVENT CUP wspiera Dolnośląski Związek Piłki Nożnej, zrzeszający 708 klubów w województwie. Reprezentacja amatorów DZPN również miała okazję grać w Irlandii -  w zeszłym roku uczestniczyła w turnieju UEFA REGIONS CUP w Dublinie.

 

Zapoznaj się  z ofertą BROOKVENT