Mighty Bracket to wyjątkowy wspornik ułatwiający montaż jednostek wewnętrznych klimatyzatorów typu split. Umożliwia wygodne i bezpieczne wykonanie montażu przez jedną osobę.

Mighty Bracket - wspornik do montażu klimatyzatorów nowością w ofercie Wigmors.

Wspornik zawiesza się na płycie montażowej klimatyzatora. Można następnie bezpiecznie umieścić na nim jednostkę wewnętrzną, w czasie podłączania rur i przewodów kondensatu oraz podłączeń elektrycznych.Produkt wykonany został z dbałością o to, aby nie uszkodzić ani nie zarysować zarówno klimatyzatora, jak i ściany.

Zsunięciu się ze wspornika lub zarysowaniu klimatyzatora zapobiega gumowa powierzchnia ramienia oraz jego rozkładana, zabezpieczająca „blokada” z dodatkową osłoną z tkaniny. A regulowana, pokrytą gumą stopka zapewnia stabilność wspornika w trakcie montażu oraz zapobiega zarysowaniu ściany.

Regulować można ponadto kąt pomiędzy dwoma ramionami wspornika (4 ustawienia).Mighty Bracket nadaje się do używania z klimatyzatorami większości producentów.Wykonany jest z wysokiej jakości, wytrzymałego tworzywa. Posiada udźwig 45 kg.Producent: Rectorseal (USA)

 

Zapoznaj się z pełną ofertą Wigmors