Igrzyska w Rio de Janeiro trwają w najlepsze. Każdy z nas kibicuje polskiej reprezentacji, aby tych medali przywieźć jak najwięcej. Nie ukrywamy emocji kiedy przybywa nam kolejnego mistrza czy mistrzyni z tytułem olimpijskim.

Midea zapewnia najlepszy klimat podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016.

Światowy lider w branży klimatyzacyjnej i wentylacyjnej firma Midea, został jedynym dostawcą urządzeń do każdego nowego obiektu sportowego w Centrum Olimpijskim w Rio. Systemy Midea zostały zainstalowane na pięciu stadionach, basenie, w centrach treningowych oraz w studiach komentatorskich. W każdym obiekcie zostały zainstalowane jednostki V5X z serii VRF, które dzięki zaawansowanej technologii DC Inwerter, zapewniają wysoką wydajność przy niskim zużyciu energii.

 

Jest to kolejny raz, kiedy Midea towarzyszy sportowcom. W 2014 roku podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej, rozwiązania Midei zostały zainstalowane w 75% obiektów przygotowanych na to wydarzenie. Ponadto Midea jest partnerem Światowej Federacji Pływackiej FINA i w 2015 r. była oficjalnym sponsorem Mistrzostw Świata w pływaniu.

 

Urządzenia Midea zostały zainstalowane w obiektach:

 1. Velodrom V5X VRF, Mini VRF, Chiller
 2. Basen olimpijski V5X VRF
 3. Stadion do gry w hokeja na trawie V5X VRF
 4. Boisko do piłki ręcznej Mini VRF, Chiller
 5. Obiekt spotrowy dla florecistów V5X VRF, Mini VRF, Chiller, Rooftop
 6. Kort tenisowy Chiller
 7. Główne Centrum Telewizyjne Chiller
 8. Główne Centrum Prasowe V5X VRF, Chiller
 9. Hotel dla Mediów Chiller
 10. Biuro dla Mediów V5X VRF
 11. Pierwsze Centrum Treningowe V5X VRF, Chiller
 12. Drugie I Trzecie Centrum Treningowe    V5X VRF