Firma Nabilaton – dystrybutor nowoczesnych rozwiązań HVAC, od początku swojej działalności wprowadza ekologiczne systemy, oferuje najnowsze technologie i promuje kompleksowe dostarczenie rozwiązań instalacyjnych. W swojej szerokiej ofercie posiada pompy ciepła, systemy wody lodowej, kurtyny powietrzne, rekuperatory, klimatyzację. Od stycznia 2019 r. Nabilaton rozszerza swoją ofertę produktową o urządzenia marki Remak.

Marka REMAK - tylko w NABILATON!

REMAK to uznany, nie tylko na rynkach europejskich, producent central wentylacyjnych z 25-letnim stażem w branży. To marka doceniana przez firmy wykonawcze i projektowe oraz samych użytkowników, stawiająca głównie na jakość urządzeń oraz profesjonalną współpracę z Partnerami.

W swojej ofercie posiada:

  • płaskie jednostki AeroMaster FP z przepływem powietrza do 4.000m3/h,
  • centrale AeroMaster XP, które mogą występować w wersji standardowej bądź w wykonaniu higienicznym dla specjalnych zastosowań o wydajności do 28.000m3/h,
  • modularne centrale AeroMaster Cirrus o maksymalnej wydajności do 99.000m3/h,
  • serię CAKE dedykowaną do instalacji w przestrzeniach zamkniętych,
  • systemy wentylacyjno-klimatyzacyjne Vento o modułowej konstrukcji, umożliwiającej łączenie elementów systemu za pomocą kanałów.

Centrale wentylacyjne REMAK mogą być wykorzystywane w różnego rodzaju obiektach, takich jak: centra handlowe, biurowce, hale basenowe, obiekty medyczne, obiekty hotelowe, przemysł, rolnictwo.

Urządzenia REMAK posiadają certyfikację Eurovent.

NABILATON jako nowy generalny przedstawiciel będzie odpowiedzialny nie tylko za dystrybucję centrali REMAK, ale także za wsparcie projektowe i inwestycyjne, obsługę sprzedażową i posprzedażową oraz serwis i szkolenia, zapewniając Partnerom kompleksową i konkretną obsługę na najwyższym poziomie.Dowiedz się więcej o urządzeniach

 

Źródło: Nabilaton