Ciemna, najlepiej wpadająca w czerń barwa ściany będzie najlepszym tłem dla najnowszego grzejnika należącego do kolekcji grzejników Design firmy Enix.

Mango Light – elegancki grzejnik z oświetleniem. Nowość od ENIX!
Linia Design to luksusowe grzejniki o interesujących formach, które nadają wnętrzu elegancji i niepowtarzalnego piękna. Znajdziemy tu między innymi ciekawy grzejnik Elit, którego konstrukcja oparta jest na jednym, ozdobnym kolektorze, harmonijny, o idealnych proporcjach grzejnik Libra, przypominający ramę obrazu grzejnik Rama czy wreszcie dekoracyjny, wyposażony w ażurową kratkę grzejnik Royal.

Najnowszy grzejnik firmy Enix Mango Light doskonale komponuje się z całą kolekcją, perfekcyjnie łącząc w sobie funkcjonalność i estetykę.

Ten pionowy grzejnik o lekko zaokrąglonych krawędziach w żywej, czerwonej tonacji, wyposażony został w niewielkie lampki umieszczone w jego górnej części. Padające w dół refleksy światła podkreślają wyjątkowe walory wzornicze grzejnika.

Mango Light stwarza w pomieszczeniu niezwykłą atmosferę; subtelne oświetlenie idealnie komponuje się z zapaloną w salonie nastrojową lampką bądź świecą, a czerwona barwa urządzenia wyraźnie wyróżnia się na tle kontrastujących z nią kolorów mebli, ścian i elementów ozdobnych. Inspiruje i zachwyca delikatną formą, kreując wnętrze pełne indywidualnego uroku, przyciągające miłośników piękna i niebanalnych rozwiązań aranżacyjnych.

Grzejnik Mango Light to oryginalna dekoracja holu bądź salonu, doskonała propozycja dla nowoczesnych wnętrz. Grzejnik można zamówić w dowolnym kolorze z palety producenta.

Nowe grzejnikiNowe grzejniki