2 marca, pod hasłem przewodnim „Let’s Go Thai!”, firma Klima-Therm uruchomiła 8. Edycję Programu Partnerskiego Fujitsu „Poznaj Klimat”. Tym razem Autoryzowani Dystrybutorzy Fujitsu, którzy wykażą się największą aktywnością handlową, spełnią sen o egzotycznej Tajlandii lub wypoczną na rajskich plażach Majorki. Na wszystkich uczestników Programu czekają m.in. atrakcyjne promocje na urządzenia Fujitsu oraz szeroka oferta wartościowych nagród rzeczowych.

„Let’s Go Thai!” – Fujitsu zaprasza do nowej edycji Programu Partnerskiego

„Poznaj Klimat” to autorski projekt z sukcesem realizowany przez firmę Klima-Therm od 2013 roku. Głównym celem Programu jest wsparcie sprzedaży urządzeń z oferty Fujitsu i motywowanie partnerów handlowych do dokonywania systematycznych, premiowanych punktami zakupów. Wszyscy zarejestrowani uczestnicy „Poznaj Klimat” – Autoryzowani Dystrybutorzy i Partnerzy Serwisowi (APS) marki – otrzymują wyłączny dostęp do atrakcyjnych promocji produktowych, jak również zyskują możliwość dowolnego wyboru nagród z e-sklepu oferującego setki produktów RTV/AGD, upominków reklamowych czy różnego typu propozycji spędzania wolnego czasu. Dla Dystrybutorów Fujitsu przygotowano ponadto emocjonującą rywalizację o ekskluzywne nagrody główne – jedyne w swoim rodzaju wyprawy marzeń do najdalszych zakątków świata. W Edycji 2020 na grupę blisko 50 laureatów Programu czekają dwie egzotyczne podróże all inclusive: do Tajlandii, do czego nawiązuje tegoroczne hasło przewodnie „Poznaj Klimat - Let’s Go Thai!”, oraz na Majorkę.

Program Partnerski Fujitsu oparty jest na dedykowanej platformie www.poznaj-klimat.pl, która została stworzona przez dział programistów Grupy Klima-Therm, i z edycji na edycją wzbogacana jest o kolejne funkcjonalności. Umożliwia ona śledzenie indywidualnej punktacji każdego uczestnika oraz wgląd w zbiorcze rankingi. Co więcej, platforma stanowi praktyczne narzędzie szybkiego dostępu do najważniejszych informacji o zakupionych w Programie urządzeniach, jak również zapewnia szereg dodatkowych korzyści związanych z pobieraniem dokumentów sprzedażowych, dokumentacji technicznej oraz generowaniem kart gwarancyjnych online.  

- Rozpoczynamy kolejną edycję Programu „Poznaj Klimat”, w której w szczególny sposób  pragniemy docenić współpracę z naszymi partnerami handlowymi, oferując im szereg unikalnych promocji, jak również premiując zakupy urządzeń z oferty Fujitsu atrakcyjnymi nagrodami – mówi Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie Klima-Therm. – Miarą wyjątkowości naszego programu jest leżące u jego podstaw założenie, iż oddajemy w ręce klientów nowoczesne narzędzie aktywizujące sprzedaż, w oprawie marketingowej szytej na miarę najwyższej jakości, jaką bez wątpienia reprezentuje marka Fujitsu. „Poznaj Klimat” to przede wszystkim projekt wspierający działalność biznesową naszych partnerów, który przekłada się na nasz wspólny sukces na rynku urządzeń klimatyzacyjnych segmentu premium. Jednakże równie cennym, jeśli nie najważniejszym, efektem programu dzięki wspólnie odbywanym podróżom jest w moim przekonaniu budowa trwałych, nierzadko przyjacielskich wręcz relacji z grupą kluczowych klientów firmy – podkreśla Ewa Pilarska.

8. Edycja Programu Partnerskiego Fujitsu „Let’s Go Thai!” trwa. Z kolei już w maju aż 100 ‘Najlepszych z Najlepszych’ Dystrybutorów Fujitsu w 2019 roku – laureatów poprzedniej edycji „Poznaj Klimat” – weźmie udział w unikatowym w skali branży wydarzeniu, jakim jest „Big Blue Conference”: pierwsza zagraniczna, czterodniowa Konferencja Dystrybutorów Fujitsu na greckiej wyspie Krecie!

Program Poznaj Klimat