Letnie ciepło przemija, a my nadal żyjemy wspomnieniami słonecznych wakacji spędzonych w Grecji. Teraz możesz zadbać o komfortową temperaturę w mieszkaniu, postawić na funkcjonalność grzejnika Kos i cieszyć się ciepłem przez cały rok.

Lato cały rok w Twoim domu z grzejnikiem KOS

Polskie lato w ostatnim czasie zapewnia wyjątkowo nieprzewidywalną pogodę. W związku z tym wiele osób decyduje się na spędzenie wakacji w klimacie śródziemnomorskim. Wystarczy klika godzin, by znaleźć się na słonecznej wyspie Morza Egejskiego, np. Kos. Tej właśnie wyspie, grzejnik Kos zawdzięcza swoją nazwę. Model marki Purmo posiada minimalistyczny design, przez co uznaje się go za jeden z najbardziej popularnych grzejników, wybieranych do nowoczesnych mieszkań. Grzejniki Kos oferowane są w dwóch wariantach: pionowym i poziomym.

Pionowy Kos V to model, który idealnie sprawdza się na małych przestrzeniach, tam, gdzie istotny jest każdy metr kwadratowy. Grzejnik ten najczęściej instalowany jest na wąskich powierzchniach ścian w pobliżu okien lub drzwi balkonowych. Całkowicie płaska płyta czołowa, a także delikatnie zaokrąglone krawędzie powodują, że Kos V doskonale wpisuje się w aranżację nowoczesnych wnętrz. Zwolenników mieszkań wykończonych w stylu industrialnym z pewnością zainteresuje wersja „inox” z przednią płytą ze stali nierdzewnej. Grzejnik dostępny jest w trzech wysokościach (1800, 1950 i 2100mm) oraz czterech długościach (300, 450, 600 i 750mm). 

Poziomy Kos H, podobnie jak Kos V, zachwyca czystymi, prostymi liniami. Model ten świetnie sprawdza się w aranżacji pomieszczeń z dużymi oknami. Kos H zamówić można w czterech wysokościach (400, 600, 750 i 900mm) oraz jedenastu długościach (od 450 do 1950mm). Zarówno wersja pozioma, jak również wersja pionowa modelu dostępna jest w wielu kolorach z palety RAL oraz w kolorach specjalnych, które mogą pozytywnie zaskoczyć zainteresowanych oryginalną aranżacją pomieszczeń. Wszystkie dostępne kolory można sprawdzić są na stronie www.purmo.pl w zakładce „Inspiracja – pomaluj mój świat”. 

 

Dowiedz się więcej