Wielkimi krokami zbliża się finał konkursu organizowanego przez hurtownię DABROwent. 8 lutego zakończy się drugi etap konkursu i poznamy jego zwycięzców.

Kto w lutym zgarnie bilety na Kubę?

Finał o krok
To już właściwie ostatnia prosta dla uczestników konkursu Postaw na DABROwent. Wygraj rejs na Kubę, którego organizatorem jest hurtownia wentylacyjna. Zbieranie kokosów, zgodnie z regulaminem kończy się już 8 lutego. Zwycięzcy poznają wynik zabawy już 13 lutego 2017 r. 

Szczegóły gorącego rejsu
Nagrodą, którą przekaże zwycięzcom DABROwent jest 6 biletów na gorący rejs. To nie tylko pobyt na Kubie, ale również zwiedzanie sporej części Antyli. Laureaci będą mieli okazję zobaczyć między innymi Jamajkę, Kajmany oraz Meksyk. Cała impreza głównie będzie odbywać się na pokładzie luksusowego statku rejsowego.

Jak zdobyć nagrodę?
Zwycięzcy konkursu to sześć pierwszych załóg, które zgromadzą największą ilość kokosów. Każdy kokos jest przeliczany według innej wartości (np. te za zakup wentylatorów liczone są podwójnie).

To już kolejna taka inicjatywa organizowana przez hurtownię wentylacyjną DABROwent, w której zdobyć można tak lukratywną nagrodę. Na przełomie 2014/2015 roku firma przygotowała dla swoich kontrahentów zabawę sprzedażową, w której główną nagrodą był Mercedes Citan.

 

Dowiedz się więcej