Na rynku branży HVACR pojawił się nowy produkt. Zapowiada go niecodzienny spot.

Branża wentylacji i klimatyzacji ma zasadniczy problem, którym są same produkty. Często nieobrandowane, ciężko wyróżnialne lub mało oryginalne, jeśli chodzi o design. Jednak to specyficzny klaster rynku, w który przecież nade wszystko chodzi o praktyczne zastosowanie wyrobu czy urządzenia.

Zatem w jaki sposób wyróżnić się w natłoku konkurencji na tak trudnym rynku? Być może właśnie tym, co pokazuje spot BIG BUTA, czyli podstawki pod konstrukcje. Autorzy odważnego klipu, pokusili się o zbudowanie alternatywnej rzeczywistości, w której Big But, podobno, odegrał wiekopomną rolę. 

Cała konwencja jest stworzony w komiczny sposób. Groteskowe odwołania do znanych miejsc z historii naszej cywilizacji oraz analogie do wynalazków z pewnością były ciekawym pomysłem. Reklama Big Buta chociaż nieco psychodeliczna, to na pewno jest materiałem wyróżniającym się spośród innych w naszej branży.

Jeśli chcecie zobaczyć do czego posłużył Big But budowniczym piramid, to koniecznie musicie obejrzeć powyższy materiał. 

Czekamy również na Wasze opinie co sądzicie o tej formie reklamy i czy Waszym zdaniem autorzy spotu nie przesadzili z kreatywnością?

 


Dowiedz się więcej


Komentarze

  • zalecana zmiana dealera

    infantylna żenada

  • disco polo went

    jaki produkt taka promocja...