W dniach 18–19 maja 2017 odbyła się IV edycja konferencji „Kliwent Event”, organizowana przez Studenckie Koło Naukowe „Kliwent”, działające przy Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie.

Konferencja „Kliwent Event” już za nami!

W wydarzeniu udział wzięło 12 firm: Rosenberg, Fläkt-Woods, Carrier, Frapol, Swegon, Harmann, Smay, Flowair, Klima-Therm, Mercor, Venture Industries, Juwent. Tegoroczna edycja konferencji była dwudniowa. Podczas pierwszego dnia w salach dydaktycznych AGH odbyły się warsztaty szkoleniowe z zakresu projektowania systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, grzewczych oraz chłodniczych, w których udział wzięło 250 uczestników.

Drugi dzień zgromadził w Centrum Dydaktyki AGH (Pawilon U2) przedstawicieli firm z branży wentylacyjno – klimatyzacyjnej oraz studentów AGH, którzy wygłaszali swoje referaty. Na część seminaryjną zarejestrowało się 150 chętnych. Uczestnicy biorący udział w tych wydarzeniach mogli w znacznym stopniu poszerzyć swoją wiedzę z zakresu projektowania i stosowania innowacyjnych rozwiązań w branży HVAC&R.

fot. Alicja Rusnak, Daniel Mychliński, Rafał Błasiak

 

Zobacz relację