W dniu 12.04.2019 r., w Hotelu Copernicus w Toruniu, odbyła się Konferencja Grupy Iglotech, w której udział wzięli Partnerzy Handlowi całej Grupy.

Wydarzenie rozpoczął prezes Rafał Ostrowski, witając wszystkich przybyłych gości, a następnie omówił najważniejsze zmiany, jakie nastąpiły i jakie nastąpią w najbliższym czasie. Powiększenie sieci hurtowni Iglotech, zwiększenie powierzchni magazynów do 14 tys. m2, wprowadzenie nowego systemu Comarch ERP XL do sprawniejszego zarządzania wszystkimi procesami w firmie. Kolejnym elementem konferencji była prelekcja dotycząca nowości produktowych, przedstawiono nowe modele klimatyzatorów Fuji Electric, które pojawią się już w tym roku, nowe modele central wentylacyjnych Ostberg, zaprezentowano nowoczesny system wentylacji Lunos i omówiono dalszy rozwój firmy w zakresie pomp ciepła. Punktem istotnym dla Klientów było oferowane wsparcie i w tym zakresie przedstawiono nowe rozwiązanie jakim jest m.in. platforma B2B, II edycja Programu Klubu Iglotech dla Partnerów Biznesowych z jeszcze atrakcyjniejszymi nagrodami oraz działania marketingowe, pozwalające na aktywne pozyskiwanie Klientów. 

Wieczorem klienci udali się na wspólną uroczystą kolację, po której zostały wręczone nagrody dla Najlepszego Dystrybutora Fuji Electric, Lidera Wentylacji i Dystrybutora HVAC. Konferencję zwieńczyła część artystyczno-rozrywkowa, wypełniona licznymi atrakcjami. Motywem przewodnim imprezy były lata 20 XX wieku. 

Konferencje w Grupie Iglotech są jednym z ważniejszych projektów, bo na nich omawiane są najważniejsze zagadnienia, procesy, etapy i kierunki rozwoju. Przedstawiana jest także wizja firmy i sposoby, metody jej realizacji. Iglotech dziękuje wszystkim Klientom za obecność, rozmowy i nowe inspirujące pomysły. 

 

Dowiedz się więcej