2 marca w Łochowie (woj. mazowieckie) odbyła się ogólnopolska Konferencja Dystrybutorów FUJITSU. Udział w niej wzięli przedstawiciele kilkudziesięciu współpracujących z Klima-Therm firm dealerskich.

Konferencja Dystrybutorów FUJITSU 2018; fot. Klima-Therm

 

Głównym elementem konferencji było podsumowanie sprzedaży urządzeń FUJITSU, a także prezentacja celów handlowych na najbliższe lata. Za punkt kulminacyjny wydarzenia należy uznać uroczystość wręczenia nagród Laureatom Programu Partnerskiego FUJITSU 2017: „Poznaj Klimat – Made in Japan”.

 

Otwarcie Konferencji FUJITSU. Na zdjęciu (od lewej): Daniel Jaśkiewicz - Prezes Zarządu w Grupie Klima-Therm, Andrzej Walendowicz - Dyrektor
ds. Handlowych w Klima-Therm; fot. Klima-Therm

 

Konferencja Dystrybutorów FUJITSU wiąże się z tradycją organizowanych cyklicznie spotkań o charakterze merytorycznym, dedykowanych autoryzowanym firmom partnerskim z całej Polski. Zeszłoroczna konferencja odbyła się w Toruniu, a jej tłem był obchodzony uroczyście Jubileusz 20-lecia istnienia firmy Klima-Therm. W tym roku na miejsce organizacji wydarzenia wybrano nowo powstały obiekt konferencyjno-hotelowy Pałac i Folwark Łochów,  zlokalizowany nieopodal Warszawy w sercu Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego. Nowoczesny kompleks należy do polskiej sieci hoteli Arche będącej jednym z odbiorców urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych Grupy Klima-Therm.

 

Konferencja FUJITSU w Łochowie zgromadziła przedstawicieli kilkudziesięciu firm dystrybucyjnych współpracujących z Klima-Therm; fot. Klima-Therm

 

Kluczowym celem konferencji w Łochowie było podsumowanie sprzedaży w latach 2016-2017, omówienie rynkowych trendów i prognoz w podziale na kluczowe segmenty urządzeń, jak również prezentacja celów strategicznych i taktycznych firmy Klima-Therm w perspektywie kilku najbliższych lat. Dodatkowo, dzięki zaaranżowanej specjalnie na potrzeby konferencji wystawie, Dystrybutorzy mieli okazję do zapoznania się z najnowszymi produktami z oferty Grupy Klima-Therm. Kulminacyjny punkt programu wydarzenia stanowiło podsumowanie efektów Edycji 2017 Programu Partnerskiego FUJITSU „Poznaj Klimat - Made in Japan” oraz wręczenie Laureatom nagród głównych -  symbolicznych biletów-zaproszeń do Japonii oraz na Sycylię. Związku z oficjalnym zamknięciem „Made in Japan”, w Łochowie zainaugurowano Edycję 2018 Programu „Poznaj Klimat”, która będzie realizowana pod hasłem „Asia Dream”. Tym razem na ‘Najlepszych z Najlepszych’ Dystrybutorów FUJITSU czekają nowe destynacje – obfitujące w liczne atrakcje podróże do Chin oraz na Wyspy Zielonego Przylądka.  

 

Zakończenie Programu Partnerskiego FUJITSU 2017 "Made in Japan". Na zdjęciu Przemysław Kukowski - Zastępca Dyrektora ds. Handlowych
w Klima-Therm; fot. Klima-Therm

 

Laureaci Edycji 2017 Programu Partnerskiego FUJITSU "Poznaj Klimat" - uczestnicy wyprawy do Japonii; fot. Klima-Therm

 

Podczas Konferencji uroczyście zainaugurowano Edycję 2018 Programu Partnerskiego FUJITSU "Asia Dream" z nagrodami
głównymi w postaci ekskluzywnych wycieczek do Chin oraz na Wyspy Zielonego Przylądka.
Na zdjęciu: Ewa Pilarska - Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie Klima-Therm, Przemysław Kukowski - Zastępca Dyrektora
ds. Handlowych w Klima-Therm; fot. Klima-Therm

 

– Jednym z podstawowych filarów działalności Grupy Klima-Therm jest budowanie partnerstwa z Klientami – partnerstwa merytorycznego rozumianego jako dzielenie się wiedzą produktową i techniczną, jak również znajomością rynku i perspektyw rozwoju naszego wspólnego biznesu – podkreśla Przemysław Kukowski, Zastępca Dyrektora ds. Handlowych w firmie Klima-Therm odpowiedzialny za sprzedaż w kanale pośrednim oraz przebieg współpracy z siecią Dystrybutorów i Autoryzowanych Partnerów Serwisowych FUJITSU. – Konferencja to doskonała okazja do wymiany wiedzy, doświadczeń i dyskusji w szerszym gronie, jak i właściwe miejsce do prowadzenia indywidualnych rozmów mających na celu poznanie realnych potrzeb naszych Partnerów. Czas spędzony z Klientami jest równie cenny w kontekście zacieśnienia kontaktów i wypracowanych przez lata relacji, a warto dodać, że liczna grupa naszych Dystrybutorów towarzyszy nam od początków sięgającej już ponad dwie dekady działalności firmy Klima-Therm – podsumowauje Przemysław Kukowski.  

Konferencję Dystrybutorów FUJITSU 2018 zakończyła się uroczystą kolacją wraz z bogatym programem atrakcji obejmującym m.in. występy uzdolnionych artystów – finalistów programów „Mam Talent” i „The Voice of Poland”.


 
Konferencję Dystrybutorów FUJITSU 2018 zakończyła uroczysta kolacja wraz z bogatym programem atrakcji; fot. Klima-Therm

 

Firma Klima-Therm dziękuje wszystkim obecnym w Łochowie przedstawicielom firm dystrybucyjnych za uczestnictwo w konferencji, a także za owocną współpracę w roku 2017, która przełożyła się na utrzymanie wiodącej pozycji marki FUJITSU na polskim rynku urządzeń klimatyzacyjnych. 

 

Dowiedz się więcej