Firma VENTIA, generalny przedstawiciel marki Komfovent w Polsce, od połowy sierpnia proponuje wszystkim klientom, którzy kupią centrale wentylacyjne Komfovent Domekt wyposażone w automatykę sterowania C6/C6M, 3-letnią, pełną gwarancję producenta.

Dodatkowo, firma VENTIA postanowiła objąć akcją również wszystkich klientów, którzy nabyli centrale Domekt od początku roku 2020.

komfovent domekt

C6/C6M to standardowa zintegrowana, automatyka sterowania występująca w prawie wszystkich modelach Komfovent Domekt z wymiennikiem obrotowym i przeciwprądowym (z wyłączeniem modelu R200V oraz central nawiewnych), dlatego akcją objętych jest ponad 95% wszystkich klientów tej serii central.

Jedynym warunkiem otrzymania 3-letniej, pełnej gwarancji jest podłączenie urządzenia do Internetu (co jest wyjątkowo proste i nie jest związane z żadnymi dodatkowymi kosztami) i rejestracja na stronie www.ventia.pl swojego rekuperatora. Rejestracji może dokonać samodzielnie użytkownik końcowy.

„Gwarancja liczy się od daty produkcji. Ponieważ wiemy, że nigdy nie jest tak, że centrala od razu jest montowana u klienta końcowego zdecydowaliśmy, aby – zgodnie z regulaminem - było to realnie nawet więcej niż 3 lata. To 40 miesięcy od daty produkcji. Tak więc w przypadku, kiedy Firma wykonawcza zamontuje rekuperator wcześniej niż przed upływem 4 miesięcy od jego wyprodukowania, użytkownik zyskuje kolejne miesiące gwarancji.” Tomasz Osuchowski. Kierownik Marketingu.

wejdz na ventia

zarejestruj urządzenie na ventia

otrzymaj 3-letnią gwarancję

Więcej szczegółów na temat Komfovent Domekt – pierwszego rekuperatora naprawdę on-line z 3-letnią pełną gwarancją - https://www.ventia.pl/pl/badz-on-line/badz-on-line