Wiosna to odpowiedni czas na ropoczęcie aktywności sportowej. Jest to również dobry czas na podjęcie lokalnych działań marketingowych. Firma Klimor po raz kolejny zaangażowała się we wsparcie małych inicjatyw sportowych realizowanych w bliskim otoczeniu firmy. Wydział Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej został po raz kolejny jednym z beneficjentów projektu.

Klimor wspiera lokalne inicjatywy sportowe.

W ramach nawiązanej współpracy sponsoringowej firma KLIMOR otrzymała status wyłącznego partnera wspierającego drużynę piłkarską reprezentującą Wydział podczas wiosennych rozgrywek Międzywydziałowej Ligii Piłki Nożnej. Logo KLIMOR eksponowane jest zarówno na strojach zawodników: koszulkach meczowych i ortalionach treningowych, jak i we wszystkich kluczowych mediach internetowych powiązanych z uczelnią, samorządem studenckim oraz samą ligą piłkarską.

- Taki rodzaj działalności społecznej KLIMOR ma na celu nie tylko wyróżnić firmę i ją uatrakcyjnić na rynku, ale także zwiększyć emocjonalne zaangażowanie otoczenia w stosunku do niej. Promowanie naszej firmy poprzez wspieranie lokalnych inicjatyw sportowych traktujemy jako jedno z narzędzi budowy świadomości marki KLIMOR w bliskim otoczeniu biznesowym organizacji.– podsumowuje Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie KLIMA-THERM.