Klimor USA, Inc. – spółka-córka dedykowana do sprzedaży systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych marki Klimor w Ameryce Północnej – po raz drugi wzięła udział w AHR Expo, największych na świecie targach branży HVACR.

Klimor USA jubileuszowo na AHR EXPO 2018 w Chicago

Tegoroczne wydarzenie odbyło się w dniach 22-24 stycznia w Chicago. Tym razem firma celebrowała pierwszą rocznicę działalności Klimor na rynku amerykańskim, w gronie 50 kluczowych dystrybutorów. AHR Expo (Air-Conditioning, Heating, Refrigeration Exposition) to międzynarodowe targi, posiadające blisko 90-letnią tradycją i zarazem największe, najbardziej prestiżowe wydarzenie branży HVACR.

W 2018 roku wystawa odbyła się w Chicago, gromadząc w kompleksie targowym McCormick Place rekordową liczbę ponad 2.000 wystawców oraz 65.000 odwiedzających – profesjonalistów ze 165 krajów na świecie. Firma Klimor po raz pierwszy uczestniczyła w targach AHR Expo w roku 2017 w Las Vegas.

AHR Expo to nie tylko wystawa, a właściwie platforma wymiany informacji dotyczących nowych produktów, innowacyjnych technologii i wiodących trendów w branży urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych.  Firma Klimor wykorzystała renomę oraz skalę tego wydarzenia, jako okazję do spotkania z gronem jej kluczowych klientów i partnerów biznesowych, a także uroczystego zaakcentowania pierwszej rocznicy obecności marki Klimor w Ameryce Północnej. W trakcie eleganckiego przyjęcia zorganizowanego w „The Signature Room at the 95th” - wykwintnej restauracji w Chicago oferującej spektakularny widok na panoramę miasta – firma Klimor miała zaszczyt i przyjemność świętować swój Jubileusz goszcząc 50 kluczowych dystrybutorów odpowiedzialnych za sprzedaż i marketing produktów Klimor na terenie USA oraz w Kanadzie. Na bankiecie pojawili się przedstawiciele producenta, na czele z CEO Klimor USA, Inc. Dariuszem Szylmanem, Prezesem Zarządu Klimor Markiem Kupcem oraz Prezesem Grupy Klima-Therm Danielem Jaśkiewiczem, którzy podziękowali klientom za miniony rok współpracy zwieńczony pierwszymi sukcesami handlowymi, podkreślając zarazem strategiczne znaczenie rynku amerykańskiego dla realizowanej od kilku lat strategii międzynarodowej ekspansji marki Klimor.

W 2019 roku targi AHR Expo przeniosą się do Atlanty – stolicy stanu Georgia i miasta-siedziby spółki Klimor USA, Inc.

 

Dowiedz się więcej