Wielkimi krokami zbliża się termin międzynarodowej imprezy w branży HVACR - Targów ISH we Frankfurcie nad Menem. Zgodnie z życzeniem wystawców, tegoroczne wydarzenie potrwa aż 5 dni roboczych. Rozpocznie się w 11 marca (poniedziałek), a zakończy w 15 marca (piątek), co umożliwi m.in. lepszy przegląd oferty targowej przez odwiedzających. Firma Klimor we Frankfurcie zaprezentuje się po raz pierwszy, przedstawiając najnowsze rozwiązania w dziedzinie wentylacji.

Klimor pierwszy raz na Targach ISH 2019 we Frankfurcie

Targi ISH to międzynarodowe wydarzenie w branży klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, a także instalacji wodnych i sanitarnych, organizowane cyklicznie co 2 lata. W segmencie techniki energetycznej zaprezentowane zostaną ekologiczne i energooszczędne systemy ogrzewania oraz klimatyzacji budynku, które zapewniają wykorzystywanie energii odnawialnej. Uwaga skierowana będzie również na systemy wentylacji budynków i kwestie jakości powietrza wewnętrznego.

Wszyscy odwiedzający stoisko Klimor, o łącznej powierzchni aż 72m2, będą mieli okazję obejrzeć kolejną odsłonę urządzenia z nowego typoszeregu central wentylacyjnych KLIMOR EVO. Centrala EVO-RX to energooszczędne, grzewczo-wentylacyjne urządzenie z bezkanałowym systemem wentylacyjnym, a także odzyskiem ciepła w oparciu o wymiennik krzyżowo-przeciwprądowy. W centrali zainstalowane zostały filtry powietrza, wentylatory oraz wymiennik krzyżowo-przeciwprądowy, na którym realizowany jest odzysk ciepła oraz nagrzewnica wodna i nawiewnik dalekiego zasięgu. Urządzenie przeznaczone jest do wentylacji oraz ogrzewania/chłodzenia wszelkiego typu pomieszczeń użyteczności publicznej typu supermarkety, hale produkcyjne, sportowe, handlowe, itp.

Prezentacja urządzeń Spółki Klimor podczas wystawy ISH zostanie uzupełniona o kompaktową centralę rekuperacyjną z odzyskiem ciepła KCX PLUS 500 z nowym sterowaniem i panelem dotykowym, jak również obrotowy wymiennik ciepła marki BARBOR

- Targi ISH to kolejna już impreza wystawiennicza na przestrzeni ostatnich 2 lat, w której firma Klimor będzie miała przyjemność brać udział jako wystawca – mówi Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie Klima-Therm i dodaje – doświadczenie zebrane podczas poprzednich targów oraz ogromne zainteresowanie odbiorców naszymi produktami umocniły nas w przekonaniu, iż imprezy wystawiennicze jako forma bezpośredniej promocji są skutecznym i wartym wysokich nakładów narzędziem marketingowym

54. edycja Targów ISH 2019 odbędzie się w dniach 11-15 marca we Frankfurcie nad Menem. Stoisko rozwiązań klimatyzacyjnych i wentylacyjnych z oferty marki KLIMOR zlokalizowane będzie na hali 8 i oznaczone numerem J68.

Serdecznie zapraszamy!

 

Dowiedz się więcej