Klimor wzbogaca swoją ofertę o nowe rozwiązania. Będą one dotyczyły pomp ciepła/układów chłodniczych (HPM/CM) on/off oraz regulowanych płynnie. Rozwiązania prowadzone zostaną w zakresie płynnie regulowanych układów pomp ciepła i automatyki modułowej.

Klimor-nowe rozwiązania w układach pomp ciepła i automatyce central wentylacyjnych.

Dotychczasowa oferta firmy skupiała się na dostarczeniu układu chłodniczego i pomp ciepła opartych na rozwiązaniach on/off wyposażonych w kompletną automatykę. Aktualnie będzie można również otrzymać układy chłodnicze oraz pompy ciepła regulowane płynnie dedykowane do central MCK.

Taka zmiana pozwoli dokładniej dopasować układ do wymagań cieplnych obiektu, przy jednoczesnej redukcji zużycia energii. Stawiając czoła oczekiwaniom, firma także wprowadza cały system kontroli i właściwej pracy, który zsynchronizowany jest z zaprogramowanym algorytmem pracy układów chłodniczych i pomp ciepła. Układ sterujący zastosowany zostanie w każdej centrali wentylacyjno-klimatyzacyjnej wyposażonej w moduł chłodniczy i pompy ciepła.

Takie zastosowanie daje 3 warianty dostarczenia urządzeń:

  •  centrali wentylacyjnej razem z układem chłodniczym lub pompą ciepła oraz układem sterującym
  • centrali wentylacyjnej razem z układem sterującym oraz opcjonalnie moduemł siłowym do układu CM/HPM
  • centrali wentylacyjnej razem z układem sterującym, modułek siłowym oraz sterownicą centrali z elementami wykonawczymi (kompletny układ automatyki) 

W celu uzyskania szczegółowych informacji - zapraszamy do kontaktu z Doradcami Techniczno- Handlowymi  dostępnymi w całej Polsce.