Już 16-18 października 2018 roku firma Klimor weźmie udział w jednych z największych na świecie targach w branży HVACR - CHILLVENTA w Norymberdze. Obecność na tej prestiżowej imprezie wystawienniczej jest ściśle związana ze strategią firmy, która zakłada ekspansję działalności firmy na rynkach zagranicznych oraz stanowi jeden z kluczowych narzędzi w budowaniu świadomości marki.

Rozpoczęte w 2008 roku i organizowane cyklicznie co dwa lata targi CHILLVENTA, dziś są jednym z najważniejszych wydarzeń o zasięgu światowym dla chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła. Trzydniowa wystawa gromadzi branżystów z niemal 50 krajów, którzy zaprezentują nowości technologiczne na powierzchni 7 hal wystawowych NurnbergMesse. Ponadto, zwiedzający będą mieli okazję dowiedzieć się więcej w zakresie aktualnych trendów i innowacji w branży podczas specjalnie zorganizowanych konferencji tematycznych.

Na stoisku Klimoru zaprezentowane zostaną centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne z typoszeregu EVO, charakteryzujące się wszechstronnością zastosowania zarówno pod kątem warunków klimatycznych, kubatury, jak i charakteru budynku. Aktualna oferta Klimoru obejmuje aż 30 wielkości central. Tak duża ilość dostępnych gabarytów zapewnia możliwość optymalnego dopasowania urządzenia do dostępnej przestrzeni montażowej. Urządzenia z typoszeregu EVO wykorzystują wysokoefektywne systemy odzysku energii, w tym źródeł odnawialnych, technologii inwerterowej oraz EC, co pozwala zaoferować odbiorcom produkt spełniający rygorystyczne wymogi ECOdesign.

Prezentację urządzeń podczas wystawy CHILLVENTA dopełni kompaktowa centrala rekuperacyjna z odzyskiem ciepła KCX PLUS 500 z nowym sterowaniem i panelem dotykowym. Produkt powstał z myślą o komforcie powietrza i oszczędności energii dzięki wyposażeniu w wysokiej jakości podzespoły i technologię wykonania, gwarantując jednocześnie obniżenie kosztów eksploatacyjnych.

- Udział firmy Klimor w tak prestiżowej imprezie targowej jaką jest CHILLVENTA, z pewnością przyczyni się do promocji oraz nawiązania bezpośrednich kontaktów handlowych z potencjalnymi Klientami biznesowymi, jak również z odbiorcami końcowymi - mówi Marek Kupiec, Prezes firmy KLIMOR – i dodaje – jesteśmy przekonani, że tak owocny wizerunkowo koniec roku będzie stanowił skuteczne narzędzie handlowe i wizerunkowe oraz będzie miał swoją kontynuację w biznesowej działalności spółki. 

7. edycja wystawy CHILLVENTA odbędzie się w dniach 16-18 października na terenie NürnbergMesse. Stoisko KLIMOR zlokalizowane będzie w hali 4A i oznaczone numerem 4A- 305.

Serdecznie zapraszamy!

 

Dowiedz się więcej