Klimatyzatory pokojowe marki AUX zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach i ich potrzebach. Zapewniają nie tylko optymalną temperaturę powietrza w pomieszczeniu o każdej porze roku, ale także dbają o nasze zdrowie i dzięki niskiemu zużyciu energii, mają wpływ na nasze oszczędności. Innowacyjne rozwiązania technologiczne połączono z wysokiej jakości, nowoczesnym designem.

AUX Freedom

Czynnik chłodniczy R32 i wysoka energooszczędność – w trosce o środowisko naturalne

Wszystkie urządzenia klimatyzacyjne AUX pracują w oparciu o najnowszy, ekologiczny czynnik chłodniczy R32, który w porównaniu do powszechnie dotychczas stosowanego czynnika R410, cechuje się większą wydajnością i niższym współczynnikiem tworzenia efektu cieplarnianego (GWP = 675). Nie powoduje też niszczenia warstwy ozonowej (ODP = 0).

Zastosowanie zaawansowanej technologii inwerterowej w połączeniu z czynnikiem chłodniczym R32 sprawia, że klimatyzatory naścienne z serii RAC zapewniają niezawodną, efektywną pracę przy jednoczesnym niskim zużyciu energii. Wszystkie modele osiągają wysoką klasę efektywności energetycznej A++ dla pracy w trybie chłodzenia i A+ dla trybu ogrzewania.

aux j-smart

Najwyższy poziom komfortu przede wszystkim

Klimatyzatory AUX zadbają o optymalną temperaturę w pomieszczeniu o każdej porze dnia i nocy, zarówno latem, jak i zimą, zapewnią wysoką jakość nawiewanego powietrza i jego odpowiednią dystrybucję. Szeroki wybór funkcji i trybów pracy (tryb chłodzenia i ogrzewania, tryb osuszania, tryb wentylatora, tryb turbo, tryb pracy nocnej, ruchome żaluzje powietrzne sterowane z pilota, funkcja I FEEL) to gwarancja maksymalnego komfortu użytkowania.

aux j-smart art

Wysokiej jakości wzornictwo – dbałość o każdy detal

W gamie klimatyzatorów pokojowych marki AUX znajdują się rozwiązania dla każdego wnętrza. Od uniwersalnej stylistyki serii Freedom, przez ultranowoczesne, wyrafinowane wzornictwo serii J-Smart po luksusową, elegancką formę modeli z serii Halo.

aux halo

Zaawansowany system filtracji powietrza – dbałość o zdrowie użytkowników

Jednostki naścienne AUX posiadają wbudowany kilkustopniowy system filtracji, który zapewnia czyste i bezpieczne powietrze w klimatyzowanym pomieszczeniu. Większe zanieczyszczenia, takie jak cząsteczki kurzu i pyłu, są skutecznie wyłapywane przez podstawowy filtr powietrza – w zależności od modelu jest to filtr o strukturze plastra miodu (seria Freedom) lub filtr o wysokiej gęstości siatki filtrującej (serie J-Smart i Halo). W standardowym wyposażeniu wszystkich jednostek naściennych znajduje się filtr antybakteryjny, który działa sterylizująco na wszystkie rodzaje bakterii, hamując ich rozwój. Modele z serii J-Smart i Halo posiadają dodatkowo wbudowany filtr PM2,5, który chroni użytkowników przed jednymi z najbardziej szkodliwych dla człowieka zanieczyszczeń atmosferycznych – pyłami zawieszonymi PM10 i PM2,5, stanowiącymi główny składnik smogu.

Wszystkie jednostki naścienne AUX posiadają także wbudowany jonizator powietrza Cold Plasma. Ujemnie naładowane jony, które są uwalniane do powietrza przepływającego przez klimatyzator, mają zdolność przyciągania i sterylizacji różnego rodzaju zanieczyszczeń unoszących się w pomieszczeniu. Jonizator skutecznie eliminuje z powietrza drobne cząsteczki kurzu, wirusy, bakterie, roztocza pleśń, pyłki roślin i inne alergeny, a nawet dym papierosowy. Redukuje także nieprzyjemne zapachy.

Standardowe wyposażenie klimatyzatorów można uzupełnić o szereg filtrów opcjonalnych zapewniających zaawansowaną ochronę przed konkretnego rodzaju zanieczyszczeniami. Ich oferta obejmuje filtr z węglem aktywnym, filtr z jonami srebra, filtr z witaminą C, filtr PM2,5, filtr antybakteryjny.

aux halo deluxe

Wygodne i proste sterowanie z każdego miejsca na świecie

Wszystkie modele naścienne AUX posiadają w standardowym wyposażeniu moduł WiFi, pozwalający na sterowanie parametrami pracy klimatyzatora za pomocą urządzeń mobilnych, nawet przebywając poza domem lub biurem, w którym zainstalowana jest jednostka. Aplikacja Wi-Fi posiada programator tygodniowy.

Wyłącznym Dystrybutorem klimatyzatorów marki AUX w Polsce jest WIENKRA Sp. z o.o.