Hurtownia klimatyzacji DABROwent została dystrybutorem koreańskiej marki.

Klimatyzatory Hyundai już w Polsce!

Hyundai - powrót

Klimatyzatory Hyundai wracają na polski rynek w nowej odsłonie. Marka rozpoznawana głównie jako producent aut, jest również znana ze swoich produktów RTV/AGD. Spółką córką koncernu zajmującą się elektroniką jest Hyundai Electronics, która powstała już w 1983 roku.

 

Szeroka gama klimatyzatorów

Lokalny dystrybutor klimatyzatorów Hyundai, hurtownia DABROwent, posiada pełną ofertę koreańskiego producenta. Poczynając od klimatyzatorów SPLIT, poprzez modele MULTI-SPLIT, a kończąc na jednostkach kanałowych, kasetonowych, czy przypodłogowych. Ciekawostką jest między innymi model Titanium posiadający filtry z witaminą C oraz jonami srebra.

 


Zdjęcie: Hyundai Titanum 

 

 

DABROwent do zakupów klimatyzatorów dodaje lodówki

W związku z premierą asortymentu Hyundai w DABROwent, bydgoska hurtownia klimatyzacji przygotowała dla swoich klientów specjalną promocję. Przy jednorazowym zakupie klimatyzatorów za minimum 5 000 zł netto, firma dodaje lodówkę z napojami energetycznymi. Oferta specjalna trwa do wyczerpania zapasów.

 

Zapoznaj się ze szczegółami promocji

 

DABROwent jest lokalnym dystrybutorem klimatyzatorów Hyundai od 6 kwietnia br.


Komentarze

  • Klimatyzator hyundai titanium

    Ja jestem zadowolony z klimatyzatora. Mam taki - klimatyzator hyundai titanium 51kw inverter. W te gorące dni to niezbędne.