ALPICAIR to obecny od 3 lat w Polsce lider na rynku klimatyzacji w krajach nadbałtyckich, którego wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest Ventia. Gwarantuje to klientom najwyższą jakość obsługi sprzedażowej i serwisowej, jak również pełną dostępność produktów z magazynu.

AlpicAir to sprzęt dobrze sprawdzony i funkcjonujący od wielu lat w podobnych do naszych warunkach klimatycznych. Urządzenia są bardzo dobre jakościowo i dostępne w konkurencyjnych cenach.  Z powodzeniem sprawdzą się na naszym rynku. 

Poznaj nowości z serii RAC AlpicAir na 2019 rok! 

AlpicAir ECO PRO (2,5 - 6,2kW)

Pełen typoszereg DOSTĘPNY OD RĘKI Z MAGAZYNU w Warszawie! Dla wysyłek – zamówienie złożone do 11.00 – dostawa następnego dnia.  

 


Następca cenionego i dobrze sprawdzonego w działaniu modelu ECO. Bazowy model w ofercie marki. 

Przeznaczony dla użytkowników końcowych potrzebujących dobrego jakościowo urządzenia w najlepszej cenie.

 

AlpicAir PREMIUM PRO (2,7 - 7,0kW)

Pełen typoszereg DOSTĘPNY OD RĘKI Z MAGAZYNU w Warszawie! Dla wysyłek – zamówienie złożone do 11.00 – dostawa następnego dnia.

 

Największa nowość 2019 r. Szeroki zakres pracy urządzenia (chłodzenie: -15 ~ 43 °C; grzanie: -22 ~ 24 °C). Mimo przystępnej ceny wyposażony jak modele z wyższej półki. 

Przeznaczony dla użytkowników końcowych, dla których oprócz dobrej ceny liczy się jakość produktu oraz bogate funkcje dodatkowe. PREMIUM PRO docenią także klienci szukający eleganckiej stylistyki oraz wysokiej wydajności urządzenia.

 

AlpicAir HYPER NORDIC (3,5 - 7,0 kW)

Wybrane moce DOSTĘPNE OD RĘKI Z MAGAZYNU w Warszawie! Dla wysyłek – zamówienie złożone do 11.00 – dostawa następnego dnia.

 

Flagowy produkt w ofercie. Klimatyzator z wyższej półki o bardzo szerokim zakresie pracy (chłodzenie: -25 ~ 52 °C; grzanie: -30 ~ 24 °C) i bardzo dobrej klasie energetycznej - nawet A+++/A+++. 2 stopniowa sprężarka. Pracuje z instalacjami do 50m długości. 

Przeznaczony dla użytkowników szukających najlepszych rozwiązań, najwyższej jakości i komfortu użytkowania. Doskonała alternatywa dla znacznie droższych marek Premium.


Porównanie parametrów i funkcji klimatyzatorów AlpicAir RAC

 

AlpicAir to również: 

Seria CAC – klimatyzatory kasetonowe KOMPAKT, kasetonowe, przypodłogowe, podstropowe oraz kanałowe.

Klimatyzatory MULTI

Agregaty do central wentylacyjnych

Systemy VRF

Dowiedz się więcej

 

Pobierz cennik i katalog AlpicAir