Klimatyzatory ścienne KETA łączą unikalny design z innowacyjnymi funkcjonalnościami. Powierzchnia obudowy zmienia się pod wpływem światła dziennego, dzięki czemu świetnie wpasowuje się w wystrój. W ofercie dostępne są dwa warianty kolorystyczne - graphite i white.

klimatyzatory keta

Model KETA to już kolejne urządenie marki, która zasłynęła z pracy na ekologicznym czynniki R32. Klimatyzator cechuje się wysoką wydajnością, co jest wynikiem wymiennika lambda ze zwiększoną powierzchnią oraz wentylatora krzyżowego.

Lepszą kontrolę z domu przy użyciu smartfona lub tabelta gwarantuje nowy interfejs sieci LAN. Na wyposażeniu klumatyzatora są także inne funkcje, które mają podnieś komfort korzystania ze sprzętu. Wśród nich warto wyróżnić automatyczną zmianę trybów pracy i regulację nawiewu. Potencjalni klienci z pewnością ucieszą się też z niebywale cichej pracy na poziomie 20 dB(A).

Urządzenie cechuje się również wysokiej jakości filtrami (polifenol, który wpływa na wydłuzoną żywotność). Konieczność wymiany filtra jest sygnalizowana przez wskaźnik LED.