Od początku grudnia br., pod znanym już adresem www.klima-therm.pl, funkcjonuje nowa strona internetowa firmy Klima-Therm. Serwis posiada nową strukturę układu treści, szatę graficzną oraz wiele innowacyjnych rozwiązań funkcjonalnych.

Klima-Therm z nową stroną internetową!

To profesjonalna, nowoczesna wizytówka Klima-Therm, a tym samym praktyczne narzędzie, które w sposób kompleksowy odpowie na potrzeby różnych grup Klientów w zakresie szerokiego dostępu do informacji o oferowanych przez firmę produktach i rozwiązaniach.

Pod kątem merytorycznym nowa strona przede wszystkim stanowi obszerną bazę wiedzy nt. rozwiązań z oferty Klima-Therm, na pierwszym planie stawiając produkt. To założenie m.in. realizuje podział na typy rozwiązań tj. klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie. Każdy dział, poza informacją o poszczególnych grupach produktowych i konkretnych urządzeniach, prezentuje opis danej technologii oraz pełni funkcję bazy wiedzy z artykułami technicznymi i publikacjami eksperckimi. 

Kolejną ścieżką kierującą do informacji o produkcie jest segmentacja według marek z portfolio Kima-Therm, a z myślą o szybkim dotarciu do interesujących użytkownika produktów wdrożono dwa konfiguratory: „Dla domu” jako narzędzie dedykowane Klientom końcowym oraz bardziej zaawansowana wyszukiwarka „Dla Projektantów”. Obie aplikacje pozwalają na wygodnie i intuicyjnie filtrować obszerną – bo liczące blisko 800 urządzeń - bazę produktów według kryteriów i parametrów istotnych dla danej grupy odbiorców. 

Na poziomie prezentacji konkretnego urządzenia istotną rolę odgrywają tzw. karty produktowe. Stanowią one wszechstronne źródło informacji obejmujące zarówno pełną specyfikację techniczną, jak i wykaz najważniejszych funkcji wraz z odniesieniem do dodatkowych materiałów technicznych, w tym m.in. bloków BIM, zamieszczonych w dziale „Do pobrania”. 

- Nowa strona Klima-Therm odpowiada najnowszym trendom marketingu internetowego. Jest zorientowana na potrzeby i wygodę Internauty w dostępie do treści produktowych, jak również stanowi bogate źródło wiedzy technicznej – podkreśla Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie Klima-Therm, i dodaje: - Jestem przekonana, iż prezentujemy Klientom i wszystkim beneficjentom branży nowoczesną odsłonę naszej wizytówki w sieci, która jest adekwatna do wypracowanej, wiodącej pozycji firmy Klima-Therm na polskim rynku dostawców HVACR.

Serwis www.klima-therm.pl będzie stale rozwijany, udoskonalany oraz wzbogacany o kolejne produkty i treści merytoryczne. Niedługo zostanie wdrożona także jego anglojęzyczna wersja. Strona została zaprojektowana przez dział marketingu Grupy Klima-Therm przy wsparciu doradczym i programistycznym zewnętrznej agencji interaktywnej. 

 

Zobacz nową stronę!