Firma KLIMA-THERM umożliwiła swoim klientom dostęp do dokumentacji technicznej urządzeń z oferty marek FUJITSU oraz KLIMA-THERM dzięki smartfonom! Już jest mobilna aplikacja dla urządzeń z systemem Android!

KLIMA-THERM z nową aplikacją mobilną - dokumentacja zawsze pod ręką!

Aplikacja zapewnia możliwość wygodnego i szybkiego dostępu do specyfikacji, danych technicznych, dokumentacji montażowej oraz serwisowej w oparciu i bardzo intuicyjny mechanizm. Ponadto z poziomu aplikacji użytkownik może dodawać urządzenia do „ulubionych”, aby w przyszłości ułatwić sobie dostęp do dokumentacji preferowanych przez siebie produktów.

Program dedykowany jest wyłącznie klientom współpracującym z firma KLIMA-THERM. Korzystanie z aplikacji możliwe jest po uprzednim pobraniu software ze sklepu Google Play, przy pierwszym logowaniu wymagane jest podanie numeru Klienta (numer SAP) oraz NIP. Przy następnym logowaniu podawanie powyższych danych nie jest konieczne. Program dostępny jest również w wersji anglojęzycznej.

Klienci mogą korzystać z aplikacji na wielu urządzeniach przenośnych, a wszelkie dane będą się między nimi synchronizowały w sposób automatyczny. Oznacza to, że produkty raz zapisane jako "ulubione", będą dostępne na wszystkich urządzenia (bez konieczności wykonania dodatkowych czynności).

Nowa aplikacja powstała jako narzędzie rozwojowe. Zaplanowano już jego aktualizacje, w tym także rozszerzenie o dodatkowe funkcjonalności. KLIMA-THERM planuje także opracowania aplikacji w wersji na smartfony z systemem iOS.

 

Pobierz aplikację