W maju firma Klima-Therm zaprosiła grupę Autoryzowanych Partnerów FUJITSU na tygodniową wycieczkę marzeń do historycznych Chin. Dla uczestników ekskluzywnego wyjazdu przygotowano bogaty program atrakcji skupiony wokół dwóch wielkich ośrodków urbanistycznych – stolicy państwa – Pekinu, oraz Szanghaju, w którym zlokalizowana jest jedna z fabryk FUJITSU. Przygoda w Azji Wschodniej to jedna z nagród głównych w ubiegłorocznej, 6. Edycji Programu wsparcia sprzedaży Fujitsu „Poznaj Klimat – Asia Dream”.

Klima-Therm: wielki finał Programu „ASIA DREAM” dla Partnerów FUJITSU

Orientalna wyprawa do Chin z Klima-Therm odbyła się w dniach 8-14 maja i była swoistym wielkim finałem zeszłorocznej edycji Programu „Poznaj Klimat”, który firma od wielu już lat z sukcesem dedykuje grupie autoryzowanych partnerów handlowych FUJITSU. Nagroda główna w Programie za każdym razem związana jest z motywem przewodnim danej edycji. Inicjatywa daje najbardziej aktywnym sprzedażowo uczestnikom, możliwość przeżycia jedynej w swoim rodzaju, niezapomnianej przygody w ekskluzywnej oprawie.

W Chinach Laureaci Programu „Poznaj Klimat - Asia Dream” – Autoryzowani Dystrybutorzy FUJITSU, którzy wykazali się najwyższą sprzedażą w 2018 roku – spędzili siedem obfitujących w atrakcje dni. W leżącym przy ujściu rzeki Jangcy Szanghaju, uczestnicy wycieczki m.in. wzięli udział w zawodach tradycyjnymi smoczymi łodziami „Dragon Boats”, zwiedzili Stare Miasto z zabytkowym ogrodem Yuyuan i uczestniczyli w ceremonii parzenia chińskiej herbaty. Będąc w Szanghaju, Dystrybutorzy FUJITSU, mieli ponadto okazję zwiedzić jedną z trzech fabryk urządzeń klimatyzacyjnych Fujitsu General zlokalizowanych na terenie Chin. Kolejnym punktem agendy wyprawy był Pekin – stolica państwa i drugie, po Szanghaju, najbardziej zaludnione miasto Państwa Środka. Główną atrakcją pobytu w północnej części Chin był Gubei – niezwykłe miasto na wodzie nazywane chińską Wenecją i zarazem baza do wspinaczki na Wielki Mur Chiński – jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli Chin, obiekt wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

- Za nami kolejna ‘wyprawa marzeń’ zrealizowana w ramach finału Programu „Poznaj Klimat”. Podróż do Chin, podobnie jak wszystkie wcześniejsze, została przez nas zaplanowana z niezwykłą starannością i troską o najmniejsze detale, zyskując oprawę szytą na miarę marki klasy premium, jaką jest Fujitsu – podkreśla Przemysław Kukowski, Zastępca Dyrektora ds. Handlowych w firmie Klima-Therm, odpowiedzialny za współpracę z siecią dystrybutorów FUJITSU, i dodaje – Dziękujemy naszym Partnerom handlowym za ten wspólnie spędzony czas, za możliwość przeżycia wspólnej przygody, dzielenia wrażeń i emocji. Mamy nadzieję, iż w przyszłym roku ze wszystkimi spotkamy się ponownie, tym razem na Krecie – na pierwszej zagranicznej Konferencji Dystrybutorów Fujitsu, na którą zaprosimy aż 100 uczestników, a 10 „Najlepszych z Najlepszych” dodatkowo nagrodzimy wyprawą do Kanady. Już dziś wszystkich gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w tegorocznej edycji Programu „Poznaj Klimat – BIG BLUE Conference”!

Dopełnieniem finału 6. Edycji „Poznaj Klimat” będą egzotyczne wakacje all-inclusive z firmą Klima-Therm na Wyspach Zielonego Przylądka, na które w czerwcu br. wyjadą zdobywcy drugiej nagrody głównej.

 

Dowiedz się więcej