W dniach 24-27 lutego, wybrani projektanci z firmy Klima-Therm, mieli okazję uczestniczyć w szkoleniu z produktów marki Clint. Clint jest producentem systemów wody lodowej do centralnej klimatyzacji budynków przemysłowych i produkcyjnych, którego wyłącznym przedstawicielem w Polsce jest firma Klima-Therm.

Klima-Therm-szkolenie projektantów w Dolomitach.

Szkolenie z zakresu wysokiej jakości agregatów chłodniczych, które odbyło się we włoskich Dolomitach, pozwoliło projektantom obejrzeć stanowiska produkcyjne oraz testowe w fabryce produktów Clint. Wszystkie zdobyte umiejętności i doświadczenie, potwierdzone zostały Certyfikatem, podczas uroczystej kolacji na zakończenie szkolenia.

Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR, o szkoleniu wypowiada się następująco: „O tym, że szusowanie w największym regionie narciarskim w Europie, jakim jest Dolomiti Superski, to najwspanialsze doświadczenie dla wszystkich miłośników sportów zimowych, nie musieliśmy naszych Klientów przekonywać. Cieszę się, że mieliśmy możliwość zrealizowania tak interesującego projektu efektywnie łączącego działania szkoleniowe z integracyjnymi, którego formuła - co najważniejsze dla nas - została bardzo doceniona przez wszystkich uczestników.