Firma Klima-Therm otrzymała tytuł „Gazeli Biznesu 2017” w 18. edycji prestiżowego rankingu najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich firm.

Klima-Therm po raz szósty zdobywcą „Gazeli Biznesu”

Wyróżnienie to przyznawane przez dziennik ekonomiczny Puls Biznesu w oparciu o analizy jednej z największych wywiadowni gospodarczych Coface Poland już po raz szósty uplasowało Klima-Therm w gronie efektywnie zarządzanych i cieszących się dobrą kondycją finansową przedsiębiorstw. 

„Gazele Biznesu” są najpopularniejszym i jednocześnie najstarszym zestawieniem wyróżniającym i promującym małe oraz średniej wielkości podmioty gospodarcze o największym przyroście obrotów osiągniętym w ciągu trzech badanych lat. Projekt od 2000 roku realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking przygotowywany jest przez dziennik Puls Biznesu w oparciu o analizy finansowe renomowanej wywiadowni gospodarczej Coface Poland. Podobne zestawienia sporządzają dzienniki ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii oraz Słowenii. 

Wyróżnienie „Gazela Biznesu” to znak rozpoznawczy przykładnie zarządzanych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm sektora MŚP. Jednym z kluczowych atutów rankingu są jego czytelne, niezmienne od lat kryteria. Wiarygodność „Gazel” budują ponadto aspekty takie jak bezpłatny, powszechny udział oraz statystyczne kryteria oceny. 

- Gazela Biznesu to emblemat dobrze zarządzanych, transparentnych firm o rosnącym potencjale biznesowym, stąd znalezienie się w tym zaszczytnym gronie to dla nas niewątpliwie powód do dumy. – mówi Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie Klima-Therm, i dodaje - Dziękujemy wszystkim Pracownikom za zaangażowanie, a Klientom za zaufanie, gdyż synergia tych dwóch czynników jest rzeczywistą miarą naszych sukcesów.

Inicjatywa Pulsu Biznesu i wywiadowni Coface Poland to nie tylko ponad 200-stronnicowy ranking skupiający najbardziej dynamicznie rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa. Jego integralną część stanowi również cykl 10 spotkań w największych miastach Polski, podczas których uroczystemu wręczeniu nagród zwycięzcom towarzyszy wspólna debata na temat największych nadziei i wyzwań stawianych przed sektorem MŚP. Klima-Therm odbierze „Gazelę Biznesu" 7 marca w Warszawie podczas gali zorganizowanej we wnętrzach Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre.

 

Dowiedz się więcej