W dniu 3 marca KLIMA-THERM wdrożyła nową platformę komunikacji i ruszyła z II edycją programu wsparcia sprzedaży skierowanego dla Partnerów Handlowych firmy. Każdy zarejestrowany uczestnik Programu za zakup produktów z kategorii ‘ Dom i Biuro’ otrzyma premię punktów i szansę na zdobycie nagrody głównej – udział w ‘wyprawie życia’ na Karaiby.

KLIMA-THERM ogłasza II edycję Programu Wsparcia Sprzedaży:  „PIRACI Z KARAIBÓW - POZNAJ KLIMAT PRZYGODY”
Firma KLIMA-THERM S.A. po raz drugi już uruchomiła program wsparcia sprzedaży skierowany do Dealerów i Instalatorów branży klimatyzacyjnej, którzy w czasie trwania Programu tj. od 17 lutego do 31 grudnia br. będą aktywnie dokonywali zakupów FUJITSU.

Poznaj swój klimat - Piraci z Karaibów

Pod adresem www.poznaj-klimat.pl uruchomiona została nowa platforma internetowa, która stanowić będzie podstawowe narzędzie komunikacji w Programie. Na platformie, tak jak w poprzedniej edycji, uczestnicy znajdą wszystkie niezbędne informacje na temat premiowania zakupów, nagród jak i aktualnego miejsca w rankingu.

- „Dla zarejestrowanych uczestników przygotowaliśmy jak zwykle szereg działań informacyjno-promocyjnych mających na celu jeszcze większe uatrakcyjnienie Programu – powiedziała Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie KLIMA-THERM

Nazwa Programu „PIRACI Z KARAIBÓW – poznaj klimat przygody!” jest zapowiedzią nagrody głównej- wyprawy na Karaiby. Ponadto, każdy uczestnik będzie miał możliwość zdobycia licznych nagród rzeczowych, dodatkowo w trakcie trwania Programu przewidziane są liczne niespodzianki.

Celem Programu, zgodnie z założeniami ubiegłorocznej edycji obok wzmocnienia marki FUJITSU jest wsparcie bieżącej działalności i sprzedaży urządzeń tej marki u Autoryzowanych Instalatorów i Klientów końcowych. Warunki udziału są niemal identyczne jak w poprzedniej edycji, mianowicie premiowane będą aktywne zakupy urządzeń klimatyzacyjnych typu split marki FUJITSU.

- „Jestem przekonana, że Program, którego ubiegłoroczna edycja została bardzo wysoko oceniona przez Uczestników, również w jego drugiej odsłonie będzie się cieszył dużym powodzeniem. Tak profesjonalne narzędzie marketingowe, opracowane przy współpracy z wyspecjalizowaną Agencją, z pewnością wzmocni naszych Partnerów Handlowych” – dodaje Ewa Pilarska.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KLIMA-THERM, Generalny Przedstawiciel FUJITSU GENERAL w Polsce, Skandynawii i w krajach nadbałtyckich oraz Grupa powiązanych kapitałowo spółek, od 1996 roku dostarcza Klientom najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie Klimatyzacji Komfortu oraz systemów Klimatyzacji Przemysłowej w oparciu o urządzenia renomowanych, światowych marek: FUJITSU, KLIMOR, KLIMA-THERM by CLINT, AERIAL, HB COTES.

Oferta firmy to szerokie portfolio produktów z dziedziny klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa i ogrzewania obejmujące m.in. wysokiej klasy urządzenia typu split, multi-split, centralne systemy VRF, centrale klimatyzacyjno-wentylacyjne, rekuperatory, systemy wody lodowej, pompy ciepła oraz osuszacze. Dbając o satysfakcję Klientów KLIMA-THERM świadczy również kompleksowe usługi w zakresie profesjonalnego doradztwa technicznego – projektowego, montażowego i serwisowego – z wykorzystaniem najnowszej wiedzy, jak również wypracowanych przez lata doświadczeń.


Źródło: ''