VENTIA, jako wyłączny dystrybutor Komfovent w Polsce, w połowie czerwca zaprosiła swoich Klientów na wyjazd na Litwę.

Klienci VENTIA z wizytą w fabryce KOMFOVENT

Firmy wykonawcze oraz projektanci HVAC zwiedzili fabrykę Komfovent, w której mieli szansę zobaczyć m.in. w pełni zautomatyzowaną linię produkcyjną, laboratoria czy stanowiska kontroli jakości. Co ważne, fabryka podczas wizyty gości z Polski nie wstrzymała produkcji, więc klienci na własne oczy mogli zobaczyć jak wygląda kompletny proces produkcyjny central wentylacyjnych Komfovent. W wyjeździe brali udział Klienci z regionów: Śląskiego, Dolnośląskiego, Podkarpackiego, Świętokrzyskiego, Wielkopolski oraz Zachodniopomorskiego.

Wizyta w fabryce to tylko jeden z punktów programu wycieczk. Poza tym, klienci wraz ze swoimi Kierownikami Regionów VENTIA zwiedzili starówkę w Wilnie, Zamek w Trokach, mieli okazję spróbować Litewskich specjałów w najlepszych restauracjach oraz bawić się w jednym z najlepszych wileńskich klubów. 

Firma Ventia dziękuje wszystkim uczestnikom, biorącym udział w wyjeździe, za spędzenie wspólnie tych ciekawych, pełnych pozytywnych emocji dni. 

 

KOMFOVENT to jeden z liderów branży HVAC w Europie. Posiada jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma posiada ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji central wentylacyjnych. Rocznie, fabryki Komfovent produkują ponad 20 000 urządzeń, co oznacza, że do tej pory na rynku zostało zainstalowanych kilkaset tysięcy urządzeń. Dzięki własnym laboratoriom i wysokim nakładom na badania oraz rozwój, firma wypracowała szereg unikalnych rozwiązań konstrukcyjnych, a produkty Komfovent cechują się nie tylko wysoką jakością oraz parametrami technicznymi, ale również zaawansowaną automatyką plug&play, szerokim zakresem wydajności oraz innowacyjnością i energooszczędnością. Firma przywiązuje ogormną wagę do niezawodności oraz trwałości urządzeń, dlatego każda centrala wentylacyjna przechodzi kilku etapowy proces kontroli jakości przed wysłaniem do odbiorcy.

 

Dowiedz się więcej