VENTIA jako wyłączny dystrybutor Komfovent w Polsce, pod koniec września zaprosiła swoich Klientów na wyjazd na Litwę. Projektanci oraz przedstawiciele firm wykonawczych HVAC zwiedzili fabrykę Komfovent, gdzie mieli okazję zobaczyć m.in. stanowiska kontroli jakości, laboratoria czy w pełni zautomatyzowaną linię produkcyjną. Co ważne, fabryka podczas wizyty gości z Polski nie wstrzymała pracy, więc Klienci na własne oczy mogli zobaczyć, jak wygląda kompletny proces produkcyjny central wentylacyjnych Komfovent.

Klienci VENTIA odwiedzili fabrykę Komfovent

Wizyta w fabryce to tylko jeden z punktów programu wycieczki – uczestnicy zwiedzili także starówkę w Wilnie, Zamek w Trokach, mieli okazję bawić się w jednym z najlepszych wileńskich klubów oraz spróbować litewskich specjałów w najlepszych restauracjach.

Komfovent jest jednym z liderów branży HVAC w Europie. Posiada jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej koło Wilna na Litwie. Firma ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji central wentylacyjnych. Rocznie fabryki Komfovent produkują ponad 20 000 urządzeń, co daje do tej pory kilkaset tysięcy urządzeń zainstalowanych na rynku. Własne laboratoria, a także wysokie nakłady na badania i rozwój, pozwoliły firmie wypracować szereg unikalnych rozwiązań konstrukcyjnych oraz wyróżnić produkty Komfovent na rynku nie tylko wysoką jakością i parametrami technicznymi, ale również szerokim zakresem wydajności, zaawansowaną automatyką plug&play, innowacyjnością i energooszczędnością. Firma zwraca uwagę na niezawodność oraz trwałość urządzeń, dlatego każda centrala wentylacyjna przechodzi kilku etapowy proces kontroli jakości przed wysłaniem do odbiorcy.

 

Dowiedz się więcej