Firma Ventia zaprosiła swoich Klientów – projektantów i instalatorów - do fabryki na Litwie, gdzie mogli poznać twórców sukcesu automatyki Komfovent C6 SMART HOME.

Klienci firmy Ventia z wizytą w fabryce KOMFOVENT

Na początku czerwca, wyłączny przedstawiciel marki Komfovent, firma Ventia, po raz kolejny zorganizowała wyjątkowy wyjazd dla swoich Klientów. Z biegiem czasu liczba osób, które odwiedziły dotychczas jedną z najnowocześniejszych fabryk central wentylacyjnych (Komfovent), zbliżyła się do pół tysiąca.


Klienci mogli naocznie ocenić zaawansowaną technologię, która składa się na proces powstawania urządzeń Komfovent.  Po wizycie, zwiedzający podkreślali nowoczesny i zautomatyzowany park maszynowy, wysokiej jakości komponenty, drobiazgową dbałości o szczegóły oraz ścisły nadzór i kontrolę na wszystkich etapach produkcji. W ten sposób Klienci zobaczyli, co ma wypływ na efekt końcowy, czyli wysoką jakość i funkcjonalność central Komfovent. Szczególnie dużo uwagi poświęcono tym razem automatyce nowej generacji Komfovent C6 SMART HOME.

Wizyta w fabryce nie była jednak jedyną atrakcją dla odwiedzających. Uczestnicy odkryli imponującą wielkością i architekturą wileńską starówkę, zwiedzili zamek Wielkich Książąt Litewskich w Trokach, a także posmakowali doskonałego jedzenia, wybornego piwa Svyturys oraz wykwintnych wódek i nalewek.

 

O marce Komfovent
Producentem central Komfovent jest litewska firma AMALVA. To lider w produkcji urządzeń wentylacyjnych w północno-wschodniej Europie. Fabryka Komfovent mieści się na przedmieściach Wilna w obiekcie, który w 2012 roku został rozbudowany do imponującej powierzchni ponad 40 000 m2. Dziś, roczna produkcja sięga ponad 20.000 urządzeń. Produkty eksportowane są do blisko 30 krajów Europy, w tym do Skandynawii, Niemiec, Polski.

 

Dowiedz się więcej