W naszym katalogu online znajdziesz wszystkie informacje techniczne dotyczące rekuperatorów SAVE, które znajdują zastosowanie w mieszkaniach, domach jedno i wielorodzinnych czy małych biurach. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, zawsze możesz się z nami skontaktować. Z pasją dostarczamy produkty, które można łatwo dobrać, zainstalować i użytkować w celu uzyskania idealnego klimatu w pomieszczeniach.

Katalog central wentylacyjnych SAVE

SAVE to centrale wentylacyjne nawiewno-wywiewne o wysokiej sprawności i niskim poborze energii, niskim SFP, poświadczone przez program Eurovent dla obiektów mieszkalnych zgodnie z EN 13141-7: 2010. Silniki wentylatorów SAVE wykorzystują nowoczesną energooszczędną technologię EC. Silniki EC zmniejszają zużycie energii w przepływie powietrza wentylacyjnego o około 50% w porównaniu do tradycyjnych silników AC. Silniki wentylatorów SAVE są również ciche, elastyczne i niezawodne.

Katalog można znaleźć na stronie internetowej https://www.systemair.com/fileadmin/user_upload/systemair-b2b/Local/Poland/Katalogi/Systemair_SAVE_katalog_PL_2019.pdf 

lub pobrać załącznik poniżej.