Od 11 maja w radiu można trafić na kampanię marki KAISAI, która promuje urządzenia dbające o czystość powietrza w domu. Jej główne hasło to "klimatyzacja dla Twojego domu i biura".

kaisa w radiu

Przez blisko 3 miesiące (od 11 maja do 3 lipca) na antenie dwóch największych i najpopularniejszych stacji radiowych należących do Grupy Eurozet: w Radio Zet i w Antyradio, będzie można usłyszeć spot reklamowy KAISAI.

Z myślą o zbliżającym się sezonie na ciepłe, a nawet upalne - jak w przypadku ubiegłego roku - lato, chcielibyśmy naprowadzić słuchaczy na produkt, który z pewnością podniesie ich jakość życia, gdy pozostają w zamkniętych pomieszczeniach, w domu czy w biurze - komentuje Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie Klima-Therm. I dodaje: Klimatyzacja kiedyś była oznaką luksusu, a dzisiaj – na szczęście dla nas – stała się produktem osiągalnym dla wszystkich, podczas gdy jego działanie znakomicie poprawia komfort. Temperatura najbardziej przyjazna człowiekowi to przedział pomiędzy 20 - 26  stopni Celsjusza, zatem gdy za oknem panują upały, miło jest to samopoczucie poprawić sobie właściwą temperaturą.

W czasie trwania kampanii spoty sponsorskie są nadawane od poniedziałku do piątku tj. 5 dni w tygodniu, w różnych pasmach antenowych  poprzedzając i zamykając wybrane audycje, cieszące się największą popularnością wśród słuchaczy.