Od listopada w ofercie firmy FG Poland pojawią się dwa nowe modele z najpopularniejszej serii kurtyn powietrznych KAISAI GOLD.

KAISAI przedstawia nowe modele kurtyn powietrznych GOLD

Kurtyna powietrzna KAISAI GOLD

Pierwszą nowością jest urządzenie o szerokości 100cm, które posiada dwustopniową nagrzewnicę elektryczną o mocy maksymalnej 3,5kW, a także wyróżnia się w ofercie kurtyn KAISAI z nagrzewnicą zasilaniem 230V. Druga kurtyna posiada nowe wymiary i ma szerokość 120cm, co często odpowiada szerokości otworów drzwiowych w wielu obiektach komercyjnych.

Cała seria urządzeń GOLD, wraz z nowymi modelami, sterowana jest dzięki bezprzewodowym pilotom umożliwiającym regulację prędkości wentylatora oraz mocy grzewczej nagrzewnicy. Zaletą jest także fakt, że funkcje pilota mogą być realizowane z poziomu panela sterowniczego znajdującego się na obudowie kurtyny. Po rozszerzeniu oferty kurtyn powietrznych, seria KAISAI GOLD obejmuje osiem modeli, w tym urządzenia z nagrzewnicą w czterech wymiarach i dodatkową wersję o zasilaniu 230V.

W ofercie kurtyn powietrznych KAISAI, obok serii GOLD, wystepują także urządzenia z serii SILVER i PLATINUM. Warto dodać, że cechują się one zaawansowanymi parametrami technicznymi, łatwą instalacją oraz wysoką jakością przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.

 

Dowiedz się więcej