Midea wprowadzi na polski rynek urządzenia ścienne klasy Premium, jednostki wykorzystujące najnowszą technologię. Nowa seria Everest Ultimate Comfort to rozwiązanie gwarantujące komfort w pomieszczeniu, a także ochronę użytkowników, dzięki eliminacji nieprzyjemnego odczucia podmuchu chłodnego powietrza.

Już w maju nowości w ofercie Midea - seria Everest Ultimate Comfort

Technologia Inverter Quattro
Seria EVEREST Ultimate Comfort wykorzystuje ekologiczny czynnik R32. Dodatkowo urządzenia powstały z zastosowaniem najnowszej technologii Midea Inverter Quattro, która dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, gwarantuje najniższe zużycie energii, ekonomiczną pracę i najwyższą efektywność. Nowe urządzenia posiadają przede wszystkim poniższe funkcjonalności:

  • Gear i iECO – możliwość regulacji pracy sprężarki oraz temperatury nawiewanego powietrza, kontrola zużycia energii i opcja decydowania o maksymalnym poziomie intensywności pracy urządzenia;
  • Flash Cooling/Heating – schłodzenie/ogrzanie pomieszczenia w 30 sekund, niezależnie od warunków panujących na zewnątrz;
  • Praca w ekstremalnych warunkach – zakres pracy dla temperatur zewnętrznych to -25 ~ +50˚C;
  • Bezstopniowa regulacja – dostosowanie wydajności urządzenia do zapotrzebowania na chłód lub ciepło w krótkim czasie.

 

Inverter Quattro - technologia komfortu XXI wieku!
Silky cool – delikatny podmuch
Użytkownicy bardzo często obawiają się instalacji systemu klimatyzacji w pomieszczeniu. Dzieje się tak z powodu obaw przed infekcjami oraz nieprzyjemnym uczuciem chłodu. Wymienione problemy to z reguły wynik niewłaściwie ustawionej temperatury czy zbyt silnego strumienia powietrza, skierowanego bezpośrednio na osobę przebywająca w pomieszczeniu. Nowe jednostki Midea Everest Ultimate Comfort zapewniają najwyższy komfort odbiorcy oraz posiadają specjalnie opracowany system Silky Cool, gwarantujący delikatność podmuchu. Dzięki tysiącom małych otworów w specjalnej żaluzji Wind Sprayer, jednolity strumień powietrza staje się rozproszony. 


Wind Sprayer – delikatny podmuch tysięcy ultracienkich strumieni powietrza


Specjalnie opracowana jednostka zapewnia uczucie delikatnego muśnięcia wiatrem, nawet przy uruchomieniu urządzenia na najwyższym biegu. Ponadto Midea zadbała także o odpowiednią higienę jednostki i jej design. W momencie wyłączenia urządzenia, żaluzja schowana jest za panelem głównym, co sprawia, że tysiące małych otworków pozostają czyste i nie zaburzają estetycznego wyglądu urządzenia. Przymknięty panel podczas przerwy w pracy zapewnia także ochronę żaluzji przed osiadającym kurzem i zanieczyszczeniami. Jednostki Everest Ultimate Comfort wykorzystują także efekt Coandy, który sprawia, że wypływające powietrze skierowane jest ku górze, zapobiegając tym samym nieprzyjemnemu odczuciu zimnego chłodu na karku.  

Zimny kark? Nie ma takiej możliwości z efektem Coandy 
 

Wyjątkowy komfort zapewnia nie tylko odpowiednio skierowane powietrze, ale także równomierne rozprowadzenie go w pomieszczeniu. Nowe urządzenia posiadają także system Cool Boost, który umożliwia nieporównywalnie szybkie schłodzenie pomieszczenia. Funkcja Wide-Angle Airflow zapewnia szerokie sterowanie żaluzjami w pionie i poziomie, a różnica ustawień żaluzji w porównaniu z tradycyjnymi klimatyzatorami dochodzi nawet do 30˚! W taki właśnie sposób schłodzone powietrze dociera w błyskawicznym czasie nawet do najdalszych przestrzeni klimatyzowanego pomieszczenia.

 

Szerokie kąty nawiewu, to równomierne rozprowadzenie powietrza w pomieszczeniu

 

 


 

Dowiedz się więcej