W dniach 4-12 listopada 2016 roku najlepsi Dystrybutorzy Haier będą uczestniczyć w wyprawie do Chin. Tym razem przygoda rozpocznie się w Szanghaju - jednym z największych miast świata.

Już jutro (4 listopada) najlepsi Dystrybutorzy Haier kolejny raz wyruszą na tygodniową wyprawę do Chin

Szanghaj to egzotyczna mieszanka tradycyjnych świątyń i nowoczesnych drapaczy chmur. Uczestnicy wyprawy będą mogli zobaczyć panoramę miasta z tarasu widokowego na najwyższych kopułach Perły Orientu – czwartej co do wielkości Wieży Telewizyjnej świata, mierzącej 468 m. Goście odbędą luksusowy rejs wzdłuż rzeki Huangpu, aby następnie uczestniczyć w Shanghai World EXPO. Kolejne dni upłyną na zwiedzaniu największych atrakcji miasta: tradycyjnej odnowionej dzielnicy – Tianzifang, malowniczego kanału Zhouzhuang, zwanego „Wenecją Wschodu", świątynii boga Town. 

Kolejnym etapem podróży będzie przelot do miasta Qingdao, gdzie mieści się Koncern Haier. W siedzibie Haier goście zapoznają się z kolei z innowacyjnymi nowościami oferty oraz będą mieli możliwość wymiany doświadczeń z twórcami marki. Odwiedzą centralę firmy, fabrykę CAC, wieżę testów ciśnień oraz ośrodek badawczy Haier.  

Mamy nadzieję, że tegoroczne China Tour będzie dla najlepszych Dystrybutorów Haier stanowić inspirację na dalszą współpracę i owocną sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych w przyszłym sezonie.