Od początku października mamy okazję przebywać w pierwszym w Polsce pokazowym salonie marki HAIER. Salon mieści się w Warszawie.

Już jest! Pierwszy w Polsce SHOWROOM klimatyzatorów HAIER.
salon haierNa specjalnych stojakach umieszczone zostały klimatyzatory ścienne: Aqua Zircon oraz Home, a także klimatyzatory przypodłogowo-przysufitowe Convertible, klimatyzatory Cassette, które dzięki niewielkiemu panelowi doskonale wkomponowują się w sufit oraz klimatyzator kanałowy Duct w wersji SLIM- najniższy klimatyzator kanałowy na świecie (profil o wysokości tylko 185 mm).
Zaprezentowane zostały także różne jednostki zewnętrzne, natomiast w gablocie znalazły się akcesoria do montażu.

Duża przestrzeń pozwala na swobodne poruszanie się po showroomie i ułatwia poznawanie oraz sprawdzania urządzeń.

salon haierWszystkie zaprezentowane jednostki można dokładnie obejrzeć, podłączyć i sprawdzić ich działanie. Każdy produkt posiada kartę katalogową, która znajduje się obok urządzenia, co znacznie ułatwia poznanie funkcji jakie posiada klimatyzator. Dostępne są także katalogi produktowe Haier, ulotki promocyjne, cenniki oraz pozostałe gadżety reklamowe.

W chwili obecnej, w showroomie znajdują się klimatyzatory Split oraz Multi Split, jednak w przyszłości sala zostanie wyposażona także w system (VRF) MRV. Dzięki bogatemu wyposażeniu oraz doskonałej lokalizacji sala będzie służyła także do przeprowadzania szkoleń technicznych oraz handlowych.

salon haierNowy showroom stworzony został z myślą o instalatorach oraz dystrybutorach. Showroom w stolicy jest doskonałym miejscem spotkań z naszymi partnerami. Zainteresowani mają możliwość poznania pełnego asortymentu firmy zarówno pod względem funkcjonalności, korzyści oraz estetyki.

Haier AC dostarcza rozwiązania komfortowej i ekologicznej klimatyzacji, dlatego też produkty tej marki cieszą się ogromną popularnością w Europie jak i w USA. Produkty Haier mają wiele funkcji poprawiających komfort użytkowania oraz pozwalają uzyskać oszczędność energii.

Grupa Haier to wiodący na świecie dostawca rozwiązań z zakresu AGD i HVAC. Haier powstał w 1984 roku i od tego czasu stale się rozwija. Grupa Haier z obrotem ponad 24,2 mld USD w 2011 roku i posiadająca klientów w ponad 100 krajach jest wiodącym dostawcą AGD i urządzeń AC.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej ekspozycji, która znajduje się w Jankach koło Raszyna na ul. Wspólnej 35a. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.haier-ac.pl.