Eliminacje do Mistrzostw Polski Instalatorów (MPI) zostaną rozegrane do połowy września w 15-stu miastach Polski. Zapraszamy do udziału w projekcie INSTALACJE ON TOUR 2017!

Już 12 maja startują INSTALACJE ON TOUR 2017!

Tegoroczne INSTALACJE ON TOUR rozegrane zostaną w 15-stu miastach Polski m.in. we Wrocławiu, Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Łodzi i Poznaniu. Konkursowe zadanie to wykonanie, w jak najkrótszym czasie, szeregu czynności na wirtualnym modelu instalacji. 

 

- W każdej lokalizacji trójka najlepszych instalatorów otrzyma nagrody rzeczowe i awans do finału Mistrzostw Polski Instalatorów, który zostanie rozegrany, w przyszłym roku, w czasie targów INSTALACJE 2018 w Poznaniu. Tam nagrodą główną będzie samochód dostawczy – tłumaczy dyrektor projektu Instalacje On Tour, Konrad Fleśma.

 

Po raz pierwszy w tym roku w eliminacjach wystartują także uczniowie szkół instalacyjnych. Dla nich stworzono osobną kategorię: "Eliminacje do Mistrzostw Polski Instalatorów dla Szkół". Organizatorem Instalacji On Tour są Międzynarodowe Targi Poznańskie, a partnerami-sponsorami projektu zostały firmy: AFRISO, BROTJE, GRUNDFOS, TECE oraz VOGEL&NOOT.

 

Formularz rejestracyjnyDowiedz się więcej