Junkers-Bosch przejął dystrybucję elektrycznych podgrzewaczy wody użytkowej od spółki BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego. Podgrzewacze c.w.u. sprzedawane dotychczas na polskim rynku pod marką Siemens od początku 2018 roku noszą logo Bosch.

Junkers-Bosch dystrybutorem elektrycznych podgrzewaczy przepływowych c.w.u.

Elektryczne przepływowe podgrzewacze c.w.u. poszerzają portfolio produktów Junkers-Bosch w zakresie ogrzewania i dostawy ciepłej wody użytkowej. Dotychczas konsumenci mieli okazję poznać i docenić gazowe przepływowe podgrzewacze wody marki Junkers. Wzbogacenie oferty o urządzenia elektryczne z tego segmentu produktów to naturalna konsekwencja rozwoju marki w tym obszarze.

W ofercie Junkres-Bosch dostępne są elektryczne przepływowe podgrzewacze c.w.u. o mocy nominalnej od 12 do 27 kW i małe podgrzewacze wody (od 3,5 do 7,2 kW). Produkty wyposażone są w innowacyjną technologię i już dziś spełniają restrykcyjne wymagania w zakresie efektywności energetycznej, które wejdą w życie w 2018 roku wraz z nową dyrektywą w sprawie Ekoprojektu. Urządzenia posiadają najwyższą klasę efektywności energetycznej (A).

Z początkiem 2018 r. wszystkie podgrzewacze c.w.u. dystrybuowane przez firmę Robert Bosch oznaczone są logo Bosch.

 

Dowiedz się więcej