Już przez ponad 30 lat sukces VULKAN LOKRING opiera się na opatentowanych na całym świecie, unikalnych połączeniach przewodów rurowych i gumowych w urządzeniach chłodniczych i klimatyzacyjnych. W tym czasie, ponad 1,500,000,000 połączeń rurowych LOKRING zostało z sukcesem zastosowanych przez czołowych producentów samochodów i autobusów, a także producentów systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych. Dzięki nowym złączkom LOKRING możliwa jest wymiana ciężkich materiałów rurowych jak stal czy miedź na aluminium, w celu zmniejszenia całkowitej wagi pojazdu. LOKRING & LOKCLIP testowany jest w zgodzie z dyrektywą Unii Europejskiej 2006/40/EG.

Jeden system - nieograniczone możliwości, czyli system lokring w dużych pojazdach.
Jeden system - nieograniczone możliwości

Lokring

-> DO TEJ PORY POMYŚLNIE ZAMONOTOWANO PONAD 1.5 MILIARDA LOKRINGÓW
-> PASUJĄCE DO KAŻDEGO RODZAJU POJAZDU
-> DO WSZYSTKICH RODZAJÓW MATERIAŁÓW: ALUMINIUM, STAL, MIEDŹ
-> ROZWIĄZANIA DLA PRODUKCJI SERYJNEJ DOSTOSOWANE DO POTRZEB KLIENTA
-> BEZ KONIECZNOŚCI SPAWANIA CZY LUTOWANIA
-> PRZEZ OSTATNIE 30 LAT SYSTEM LOKRING ZDOBYŁ UZNANIE I ZAUFANIE PRODUCENTÓW OEM

LOKRING®


Typowe złącze LOKRING® składa się z dwóch pierścieni LOKRING® i jednego króćca łączącego dwa końce rur. Dzięki wewnętrznemu stożkowatemu konturowi LOKRINGA i specjalnemu zewnętrznemu konturowi złączki, średnica połączenia zostaje zredukowana podczas montażu do takiego stopnia, że złączka i rura tworzą hermetycznie szczelne połączenie metal-metal. Dożywotnia szczelność wykonanego połączenia jest gwarantowana poprzez stałe, elastyczne naprężenie wstępne, które jest wytwarzane przez siły promieniowe pierścienia LOKRING® działającego w kierunku przeciwnym do połączenia rurowego.

LOKRING
Montaż

LOKCLIP


Technologia LOKCLIP zapewnia prostą i tanią alternatywę dla połączeń zaciskowych i śrubowych. LOKCLIPY mogą być używane zarówno do tworzenia połączeń typu przewód-przewód, jak i przewód-rura we wszystkich możliwych miejscach wymagających naprawy. System, składający się z zacisków ze stali nierdzewnej, uchwytu utrzymującego zacisk w miejscu oraz wyprofilowanego złącza, praktycznie wyklucza popełnienie błędu w trakcie montażu. Obok istotnej normy SAE J2064, LOKCLIPY spełniają wszystkie wymagane standardy.
LOKCLIP
Montaż


Mapa
Kontakt