Klimor, polska firma zajmująca się produkcją central klimatyzacyjno-wentylacyjnych, został nagrodzony prestiżową nagrodą Jakość Roku 2015 w kategorii PRODUKT ROKU podczas jubileuszowej 10.edycji Programu. Ceniony tytuł to oznaka najwyższej jakości produktów sygnowanych marką Klimor. Jest to również wyraz uznania dla stosowania przez producenta najlepszych praktyk biznesowych.

Jakość Roku 2015 dla Klimor w kategorii PRODUKT ROKU.

W dniu 17 marca br. w Warszawie podczas Gali Finałowej II Europejskiego Kongresu Jakości, odbywającego się pod hasłem "Jakość. Po prostu" Certyfikat dla firmy KLIMOR odebrał Andrzej Walendowicz Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. Handlowych w firmie KLIMOR S.A.

”Jakość Roku” to największy w Polsce Program promujący przedsiębiorstwa, organizacje i jednostki naukowo-badawcze, dla których wysoka jakość produktów opartych na innowacyjnych i ekologicznych rozwiązaniach stanowi priorytet, a także wyznacza ścieżkę ich dalszego rozwoju. Inicjatorem certyfikacji firm jest niezależna Fundacja Qualitas - członek The European Organization for Quality z siedzibą w Brukseli, zajmująca się promocją idei jakości poprzez upowszechnianie najlepszych wzorców w zakresie efektywnego zarządzania produktem i usługą.

Firma KLIMOR po raz pierwszy znalazła się gronie laureatów prestiżowego tytułu „Jakość Roku”. Otrzymane wyróżnienie jest tym cenniejsze, że wynika z pozyskanych przez Fundację Qualitas rekomendacji pochodzących bezpośrednio od odbiorców produktów KLIMOR.

- Otrzymane wyróżnienie traktujemy jako wyraz zaufania naszych Klientów do najwyższej jakości produktów sygnowanych marką KLIMOR. To najlepsze potwierdzenie właściwego kierunku rozwoju naszej oferty – zarówno w zakresie stosowanych materiałów, jak i wdrażanych rozwiązań technologicznych, które składają się na finalny produkt – podkreśla Marek Kupiec, Prezes Zarządu spółki KLIMOR S.A. – Cieszymy się, że nasze obecne działania wyznaczające rynkowe standardy w segmencie produktów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zostały zauważone i docenione. Wierzymy, że przyznany nam tytuł „Jakość Roku 2015- Produkt Roku” jeszcze bardziej potwierdza nasz profesjonalizm i najwyższą jakość ofertowanych przez nas produktów  – dodaje Marek Kupiec.

Na wszystkich etapach jubileuszowej, 10. edycji Programu Certyfikacyjnego „Jakość Roku” kapituła niezależnych ekspertów, składająca się z praktyków i teoretyków zarządzania jakością, poddała ocenie poziom procesu wykonywania produktów KLIMOR, jak również zweryfikowała kluczowe praktyki biznesowe podejmowane we wszystkich obszarach działalności przedsiębiorstwa: od produkcji, poprzez sprzedaż, obsługę posprzedażową i serwisową, a skończywszy na szkoleniach. 

 

Sprawdź ofertę KLIMOR


Komentarze

  • Jakość ?

    Jakość Klimoru to można zobaczyć na obiektach a nie na jakiejś gali. Śmiem twierdzić że Climaprodukt robi już od nich lepsze urządzenia. Jak ktoś nie wieży niech zobaczy na budowach gdzie produkty o coraz nizszej jakości sa teraz przez nich dostarczane ;/