Niestety wybór grzejnika nie jest prostą sprawą, a to dlatego że docelowo ma on służyć na długie lata.Należy zwrócić uwagę na ich funkcjonalność (inny grzejnik do salonu, inny do łazienki), bezawaryjność, estetykę oraz cenę. Niestety w obecnych czasach ten ostatni czynnik często warunkuje nasz wybór.

Jaki wybrać grzejnik?
Architekci, projektanci i inwestorzy poszukują nietuzinkowych materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych, które pozwolą stworzyć oryginalną aranżację wnętrz. Coraz bardziej popularne stają się także grzejniki dekoracyjne, które stanowią nie tylko źródło ciepła, ale elementy wystroju. Dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i rozmiarach znajdą zastosowanie w sypialni, salonie, kuchni czy łazience. Nie bez znaczenia przy wyborze odpowiedniego modelu jest cena. Firma Stelrad, renomowany producent grzejników, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje swoje rozwiązania w niezwykle korzystnej cenie. Promocja dotyczy grzejników z serii Planar i Planar Style z designerskim panelem frontowym.

Grzejniki Planar i Planar Style wykonane są z zimnowalcowanej cienkiej blachy wg normy EN 442-1, z osłonami bocznymi oraz górną pokrywą – grillem. Dzięki optymalnym proporcjom ogrzewania promiennikowego i konwekcyjnego, grzejniki Stelrad zapewniają komfortowy rozkład temperatury w pomieszczeniach. Parametry te zostały osiągnięte poprzez zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz nowoczesnej technologii produkcji. Mogą one być podłączone do różnych źródeł energii – tradycyjnych oraz alternatywnych np. pompa ciepła. Grzejniki Planar i Planar Style dostępne są w bogatej palecie kolorów – od tradycyjnych bieli, szarości, ecru, poprzez niestandardowe żółcie, zielenie i brązy, aż po oryginalne odcienie fioletu, bordo czy czerni.Designerskie grzejniki szturmem podbijają rynek i coraz częściej wykorzystywane są w projektach aranżacji wnętrz. Wielu inwestorów rezygnuje jednak z tego rozwiązania ze względu na jego cenę. Firma Stelrad przygotowała atrakcyjną ofertę, która obejmuje dekoracyjne grzejniki Planar i Planar Style. Dzięki temu każdy może wprowadzić do swojego domu nie tylko komfortową temperaturę, ale także odrobinę luksusu…

Źródło: ''