Koniec roku to czas podsumowań i analiz osiągniętych rezultatów. Jaki był rok 2015 dla systemu CHEMOWENT, produkowanego i dostarczanego przez firmę Kompleks S.A. ?

Z wielką satysfakcją odnotowaliśmy blisko 30% wzrost sprzedaży, a perspektywy na 2016 rok wyglądają bardzo obiecująco. Wiodący trend w 2015 roku to instalacje napowietrzania w kompostowniach,  wykonane z tworzywa PP. Maksymalny zakres średnic, które wyprodukowaliśmy dla tego typu instalacji, to ø1100.

Materiały do wykonania tych instalacji dostarczyliśmy do 15 obiektów na terenie Polski, m.in. w Złotowie, Jarocinie, Bielsku-Białej, Ostrowie Mazowieckim, Sulechowie, Białymstoku.  Oprócz kompostowni kanały, kształtki i akcesoria naszej produkcji zostały wykorzystane w wielu instalacjach wentylacji technologicznej zakładów produkcyjnych i przemysłowych, w miejscach, gdzie z uwagi na wysoką toksyczność i korozyjność  tworzywa są sztuczne są najlepszym rozwiązaniem.

Zdjęcie 1. Kompostownia Polkowice – zdjęcie za zgodą firmy instalacyjnej Wolav www.wolav.pl

 

Zdjecie 2. Kompostownia Radomsko – zdjęcie za zgodą firmy instalacyjnej Wolav www.wolav.pl

 

Zdjęcie 3. Kompostownia Stargard.

 

Zdjęcie 4. Kompostownia Szprotawa – zdjęcie za zgodą firmy instalacyjnej Wolav www.wolav.pl

 


Instalacje wentylacji procesowej powstały m.in. w laboratorium firmy EKOBENZ w Bogumiłowie k. Kleszczowa, fabryce UNILEVER w Bydgoszczy, Zakładach Azotowych PUŁAWY oraz POLICE, Instytucie Metali Nieżelaznych w Skawinie czy Zakładzie SYNTHOS Dwory 7. 

Wśród inwestycji wymienić warto również te realizowane w ośrodkach akademickich. Ciekawe instalacje powstały na Wydziale Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej czy w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Kontynuowaliśmy także dostawy elementów do budowy Centrum Nowych Technologii „Ochota” CeNT III Uniwersytetu Warszawskiego. Podsumowując możemy z pełnym przekonaniem uznać rok 2015 za bardzo udany dla systemu CHEMOWENT.

Udało nam się dostarczyć materiały na bardzo interesujące inwestycje, system CHEMOWENT jest coraz lepiej rozpoznawalną marką nie tylko na terenie naszego kraju, a to napawa nas optymizmem na kolejny 2016 rok. 

Zapoznaj się z ofertą systemu CHEMOWENT

 

Zdjęcie 5. Elementy wentylacji, instalacja odsiarczania spalin, Synthos Dwory 7.

 

Zdjęcie 6. Stół do zgrzewania, linia produkcyjna Chemowent.

 

 

Pobierz katalog