Targi Aqua-Therm Almaty (Targi Systemów Grzewczych, Wentylacji, Klimatyzacji, Systemów Wodnych, Sanitarnych i Basenów) w Kazachstanie miały miejsce w dniach 2-5 września. Podczas tych targów jednocześnie odbywają się także targi KazBuild - targi branży budowlanej.

Jak wyglądały targi Aqua-Therm w Kazachstanie oczami KLIMOR.

 W tym roku kolejny raz profesjonaliści z sektora HVAC nie tylko z Kazachstanu, ale również z innych krajów spotkali się w Ałmaty w czasie największych w tym regionie targów poświęconych branży.

Podczas tegorocznego wydarzenia firma KLIMOR S.A., spółka należąca do grupy kapitałowej KLIMA- THERM zaprezentowała swoją ofertę produktową w ramach stoiska naszego partnera handlowego- Climat PROF Kazakhstan LLC.

Oferta firmy spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem, szczególnie gama produktów specjalistycznych, tak jak centrale w wykonaniach higienicznych, czy basenowych.

Uczestnictwo KLIMOR w trwających cztery dni targach stanowiło doskonałą okazję do nawiązania nowych kontaktów na rynku wschodnim. Ważnym celem obecności firmy na wystawie była również budowa świadomości KLIMOR jako wiodącego producenta i dostawcy kompleksowych rozwiązań wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.