Studenci Politechniki Warszawskiej zapoznali się z nowoczesnymi technikami serwisowymi.

Inżynierowie z Trane dla studentów Politechniki Warszawskiej
26 kwietnia, Studenci Politechniki Warszawskiej z pierwszej ręki zapoznali się z nowoczesnymi technikami serwisowymi, gdy inżynierowie z Trane, wiodącego światowego dostawcy systemów i rozwiązań komfortu oraz marki Ingersoll Rand, wygłosili wykład na temat tworzenia i serwisowania wydajnych energetycznie i operacyjnie systemów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC).

Podczas swojego pobytu na Politechnice Warszawskiej, inżynierowie Trane spotkali się z również z przedstawicielami kadry profesorskiej, aby porozmawiać o sprawach istotnych dla uczelni oraz o przyszłości branży ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji.

Wizyta Trane na Politechnice jest częścią programu Trane „Engineering Better Careers. Engineering Better Environments”.O programie Engineering Better Careers, Engineering Better Environments.
W ramach programu “Engineering Better Careers. Engineering Better Environments”, kierowniczy menadżerowie Trane współpracują ze szkołami wyższymi, aby inspirować nowe pokolenia inżynierów branży ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa. Kierownictwo firmy odwiedza kampusy uniwersytetów, aby podzielić się ze studentami swoim doświadczeniem i wiedzą na temat jak w praktyce wygląda inżynieria i biznes, z którymi studenci mogą się dzisiaj zetknąć, a także, jak mogą wpływać na tą rzeczywistość.

Oprócz tego Trane współpracuje z uczelniami i studentami wzbogacając programy zajęć. Często oferuje również oprogramowanie i wyposażenie sal na promocyjnych warunkach, wspiera studenckie projekty, organizuje wycieczki do fabryk oraz oferuje praktyki studenckie.


Informacje o Politechnice Warszawskiej
Politechnika Warszawska to największa i najstarsza uczelnia techniczna w Polsce i jedna z największych w Europie, zatrudnia ponad 2400 nauczycieli akademickich, w tym 470 profesorów. Na uczelni studiuje ponad 30000 studentów, w tym około 900 doktorantów. Każdego roku uczelnię kończy ponad 2400 absolwentów. Na uczelni jest 19 wydziałów i jedno kolegium, obejmując swym zakresem prawie każdą dziedzinę nauki i technologii.

Informacje o Ingersoll Rand
Ingersoll Rand (NYSE:IR) zwiększa jakość życia poprzez tworzenie i utrzymywanie bezpiecznych, komfortowych i wydajnych środowisk. Nasi pracownicy i rodzina marek firmy — w tym Club Car®, Hussmann®, Ingersoll Rand®, Schlage®, Thermo King® i Trane® — współpracują na rzecz podnoszenia jakości i komfortu powietrza w mieszkaniach oraz w budynkach, doskonalenia metod transportu i zabezpieczania produktów spożywczych i nietrwałych, zabezpieczania domów i obiektów komercyjnych oraz podnoszenia produktywności przemysłowej i wydajności. Rozwiązania firmy Trane optymalizują środowisko wewnętrzne dzięki szerokiej ofercie wydajnych energetycznie systemów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, usługom budowlanym i kontraktowym, dostawie części zamiennych i zaawansowanym systemom sterującym. Ingersoll Rand to warta 14 miliardów dolarów światowa firma oddana idei świata o zrównoważonym rozwoju i trwałych rezultatach. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.ingersollrand.com oraz www.trane.com.