Nadeszła mobilna innowacja w sterowaniu wentylacją mechaniczną! Sterowanie nigdy przedtem nie było tak wygodne…

Innowacyjne sterowanie wentylacją  czyli APLIKACJA MOBILNA EKOZEFIR MOBILE.
Ekozefir Mobile

Z pewnością nie wszystkim podobają się naścienne sterowniki, oraz często niewygodne przechodzenie pomiędzy ustawieniami. Po naszym ostatnim dotykowym, kolorowym sterowniku grupowym Ekotouch przyszła pora na kolejną innowację – innowację mobilną przeznaczoną dla użytkowników ceniących sobie komfort i wygodę. Z komórki, z tabletu, czy poprzez stronę www... steruj klimatem w swoim domu. Dzięki aplikacji Ekozefir Mobile możesz zdalnie zarządzać pracą central wentylacyjnych gdziekolwiek jesteś przez Internet.

W każdych okolicznościach...

Każdemu zdarzają się nieprzewidziane sytuacje, przez co programator czasowy nie zawsze wystarcza. Gdy wracasz szybciej z pracy, wyjechałeś na wakacje i zapomniałeś zmienić ustawienia wentylacji, albo niespodziewanie odwiedza Cię grupa znajomych a Ty potrzebujesz zmienić klimat w domu... sięgasz po smartfona, którego masz zawsze przy sobie, uruchamiasz aplikację Ekozefir Mobile, ustawiasz parametry i gotowe.

Steruj 
Klimatem
swojego domu


Steruj Klimatem swojego domu

Nieograniczone możliwości


Zaawansowany graficzny interfejs oraz zastosowanie najnowocześniejszych technologii pozwala w prosty i przyjemny sposób sterować wszystkimi parametrami centrali. We wszystkich wersjach aplikacji (na komórkę, tablet czy stronę www) dostępny jest kolorowy schemat pracy centrali oraz temperatur i najważniejszych ustawień na jednym czytelnym ekranie.

Dzięki aplikacji możesz:

Co możesz


Moduł

Moduł Internetowy Ekozefir Mobile, niezbędny do zdalnego sterowania centralą wentylacyjną można podłączyć bezpośrednio do sterowników podstawowych centrali jak i do dodatkowego grupowego sterownika Ekotouch, dzięki czemu jeden moduł pozwala na zdalne sterowanie nawet 8 urządzeniami.


Mobilna[VIDEO:YOUTUBE:2pF9osklBAE]