Zehnder będzie aktywnie uczestniczył w tegorocznym sezonie targowym: w lutym - 4Design Days oraz Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja, w kwietniu - MTI Instalacje, a w międzyczasie (w marcu) Mostra Convegno Expocomfort w Mediolanie. Podczas każdej imprezy targowej zaprezentowane będą interesujące rozwiązania grzewcze i wentylacyjne.

Na targach MCE we Włoszech pojawi się rewolucyjne, komfortowe urządzenie grzewcze Zehnder Zenia. - Zenia to jednocześnie podgrzewacz i suszarka do ręczników, grzejnik na podczerwień oraz wentylator grzewczy o bardzo ciekawym, minimalistycznym wzornictwie – tłumaczy Jerzy Stosiek, dyrektor generalny Zehnder Polska.

Nie zabraknie także klasyka – żeberkowego Charlestona – w kolejnej odsłonie, jak również Zehnder Aura EcoDesign oraz central wentylacyjnych w różnych zestawieniach. Oprócz tego Runtal – luksusowa marka Zehnder Group – przedstawi premiery w postaci grzejników Folio, Chime i Alban. 

Targi w Polsce
Zehnder Zenia pojawi się w towarzystwie marki Runtal również na 4Design Days w Katowicach. 
Z kolei na Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja w Warszawie, Zehnder skupi się na urządzeniach zapewniających świeże powietrze poprzez komfortową wentylację wnętrz. 
- Punktem obowiązkowym będzie innowacyjna, najwydajniejsza centrala wentylacyjna Zehnder ComfoAir Q, która uczyniła firmę Zehnder liderem rynku wysokowydajnych rekuperatorów. Prezentowaną nowością będzie natomiast anemostat nawiewny ComfoValve Luna S125 – zachęca Jerzy Stosiek. Kompleksowość oraz zaawansowanie techniczne systemu ogrzewania i chłodzenia sufitowego Nest zostanie zaprezentowane w pełnej krasie, a zwykle pełni swoje funkcje ukryty w suficie.
Zehnder Zenia wraz z szeroką gamą produktów wentylacyjnych oraz ogrzewania i chłodzenia sufitowego zaprezentuje się na targach Instalacje w Poznaniu.

Komfortowa temperatura i jakość powietrza
Serdecznie zapraszamy do udziału w targach i sprawdzenia, w jaki sposób Zehnder może podnieść jakość życia przez dostarczanie najlepszych rozwiązań w zakresie komfortowego, zdrowego i energooszczędnego klimatu wnętrz. To wszystko przy zachowaniu atrakcyjnego wzornictwa, jakości wykonania, innowacyjnej technologii, wygodnego użytkowania i efektywności.

 

Dowiedz się więcej