Ponad 150 Gości z całej Polski i z zagranicy uczestniczyło 28 stycznia 2012 r. w II Balu Karnawałowym Mitsubishi Electric w Hotelu MCC Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim.

II Bal Karnawałowy Mitsubishi Electric
Wystawne kreacje, szampańskie nastroje i niecodzienne atrakcje - to wszystko sprawiło, że ostatnia sobota stycznia na długo pozostanie w pamięci Gości. W Gali uczestniczyli zwycięzcy programu promocyjnego „Aktywny tydzień - relaksujący weekend", przedstawiciele Mitsubishi Electric z Niemiec oraz partnerzy handlowi firmy Zymetric - w sumie ponad 150 osób.

Dla Gości czekała prawdziwa uczta dla ciała i zmysłów: muzyka na żywo, taniec do rana, pokazy wyczynowe i artystyczne w wykonaniu półfinalistów „Mam Talent" i mistrzów Polski. Nie zabrakło okazji do śmiechu i do wzruszenia. Bal był prawdziwym karnawałem zmysłów: różnorodne, egzotyczne smaki, pokazy, przy których nie chce się wierzyć własnym oczom, brzmienia godne gorączki sobotniej nocy.

Podczas Gali zainaugurowano obchody 5. urodzin firmy Zymetric. Z tej okazji 5 firm, które jako pierwsze zrobiły zakupy w firmie Zymetric w roku 2007, nagrodzono ekskluzywnymi butelkami 18-letniej, japońskiej whisky. Był też wspaniały tort urodzinowy. 5. rocznicę istnienia Zymetric świętuje w atmosferze świetnej zabawy, luksusu i klimatu partnerstwa!

Karnawał Mitsubishi Electric w liczbach:
- 5 urodziny obchodzi firma Zymetric w roku 2012
- 18 lat liczy japońska whisky, którą zostali uhonorowani pierwsi Klienci Zymetric
- 76 osób pracowało przez kilka miesięcy nad tym, aby Goście Balu świetnie się bawili
- 96 dni dzieli nas od rozpoczęcia nowej akcji promocyjnej, którą zapowiedziano podczas Balu
- 150 Gości uczestniczyło w Balu.

Zdjęcia z balu na stronie www.mitsubishi-electric.pl

Źródło: Zymetric Sp. z o.o.