Na początku lutego 2020 roku, odbyła się wycieczka na Kubę, zorganizowana dla Klientów Grupy Iglotech, którzy udali się na największą karaibską wyspę wraz ze swoimi opiekunami handlowymi.

Wyjątkowa plaża zlokalizowana przy samym hotelu i słoneczna pogoda sprzyjały wypoczynkowi, a bogata kultura i kontakt z mieszkańcami pozwoliły przybliżyć klimat życia na wyspie i zapoznać się z jej historią. Częścią wycieczki było zwiedzanie najpiękniejszych zakątków wyspy: Hawany, Ceinfuegos, Trinidad, czy Santa Clara. W czasie pobytu, Grupa miała okazję przejechać się klasycznymi amerykańskimi autami, zwiedzić fabrykę cygar i rumu, próbując jej wyrobów. 

Klienci Iglotechu  na Kubie

Wielkie wrażenie zrobiła podróż na wodne Safari na prywatnym katamaranie. Wieczory na Kubie wypełniały wspólne kolacje w najbardziej znanych restauracjach, którym towarzyszyły liczne rozmowy i wymiany doświadczeń. Celem wycieczki było podziękowanie Klientom za dotychczasową współpracę. To nie pierwsza podróż zorganizowana przez Grupę Iglotech. Firma udowadnia jak ważny jest kontakt z Klientem i jak wiele korzyści może zaoferować poprzez partnerstwo z nią. Podróżowanie z Iglotech to tylko mała część tego, co we współpracy można zyskać. Od lat firma zapewnia swoim Klientom kompleksową ofertę, cykle szkoleń, konkursy, specjalne rabaty, wsparcie techniczne, serwisowe i marketingowe. 

Zobacz więcej


Komentarze

  • Super

    Pozazdrościć