Iglotech znalazł się w prestiżowym gronie laureatów Gazeli Biznesu 2018. To już kolejne wyróżnienie, jakie otrzymała firma w ostatnim czasie. Wszystkie one świadczą o dynamicznym rozwoju przedsiębiorstwa, sukcesach, zwiększających się obrotach oraz zaufaniu klientów.

Iglotech z Gazelą Biznesu 2018

Tytuł Gazeli Biznesu jest znakiem rozpoznawczym dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria gwarantują wiarygodność – udział w nim jest bezpłatny, a o jego przyznaniu nie decyduje żadne jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat.

Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżem, a co za tym idzie świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów. Aby otrzymać tytuł firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk. 

 

Dowiedz się więcej o firmie Iglotech